Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Відповідь про результати розгляду ЕП № 6

Р І Ш Е Н Н Я

 

дев’ятої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

 

22.04.2016                                                   Нетішин                                                      № 9/381

 

Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту «Про розгляд електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про припинення переведення 1-х класів з садочків до шкіл в м.Нетішині»

 

Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123 та з метою розгляду електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про припинення переведення 1-х класів з садочків до шкіл в м.Нетішині, розміщеної Кравчук Н.С. на веб-сайті ГО «Нетішинська самооборона», Нетішинська міська рада    в и р і ш и л а:

 

1. Висновок постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту «Про розгляд електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про припинення переведення 1-х класів з садочків до шкіл в м.Нетішині» взяти до відома згідно з додатком.

2. Підтримати електронну петицію щодо вимоги вирішити питання про припинення переведення 1-х класів з садочків до шкіл в м.Нетішині, розміщену Кравчук Н.С. на веб-сайті ГО «Нетішинська самооборона».

3. Рекомендувати продовжити практику формування перших класів  з дітей шестирічного віку з режимом школи виключно на добровільній основі та за бажанням батьків.

4. Нетішинському міської голові Супрунюку О.О. забезпечити:

4.1. направлення відповіді про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції;

4.2.оприлюднення інформації про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Супрунюка О.О.

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк

Додаток

до рішення дев’ятої сесії

Нетішинської міської ради

VІІ скликання

22.04.2016 № 9/381

 

 

 

Про розгляд електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про припинення переведення 1-х класів з садочків до шкіл в м.Нетішині

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123, та з метою розгляду  електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про припинення переведення 1-х класів з садочків до шкіл в м.Нетішині, розміщеної громадянкою Кравчук Н.С. на веб-сайті ГО «Нетішинська самооборона», постійна комісія Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту    в и р і ш и л а:

 

1.Рекомендувати продовжити практику формування перших класів з дітей шестирічного віку з режимом школи виключно на добровільній основі та за бажанням батьків.

 

2.Направити цей висновок міському голові Супрунюку О.О.

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії Нетішинської міської ради

з питань соціального захисту, охорони здоров’я,

освіти, культури, інформації, молоді та спорту                                               О.В.Матросова

 

 

Секретар постійної комісії Нетішинської міської ради

з питань соціального захисту, охорони здоров’я,

освіти, культури, інформації, молоді та спорту                                               В.О.Щукла