Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Відповідь про результати розгляду ЕП № 5

Р І Ш Е Н Н Я

 

дев’ятої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

 

22.04.2016                                                   Нетішин                                                      № 9/380

 

Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту «Про розгляд електронної петиції щодо вимоги скасувати практику добровільно-примусового збору коштів з батьків у навчальних закладах освіти на ремонти, меблі, ігрові майданчики, побутову техніку, миючі засоби, проектори, ноутбуки, фарбу, лінолеум, вікна та ін.»

 

Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123 та з метою розгляду електронної петиції щодо вимоги скасувати практику добровільно-примусового збору коштів з батьків у навчальних закладах освіти на ремонти, меблі, ігрові майданчики, побутову техніку, миючі засоби, проектори, ноутбуки, фарбу, лінолеум, вікна та ін., розміщеної Мельничук Т.О. на веб-сайті ГО «Нетішинська самооборона», Нетішинська міська рада    в и р і ш и л а:

 

1. Висновок постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту «Про розгляд електронної петиції щодо вимоги скасувати практику добровільно-примусового збору коштів з батьків у навчальних закладах освіти на ремонти, меблі, ігрові майданчики, побутову техніку, миючі засоби, проектори, ноутбуки, фарбу, лінолеум, вікна та ін.»  взяти до відома згідно з додатком.

2. Підтримати електронну петицію щодо вимоги скасувати практику добровільно-примусового збору коштів з батьків у навчальних закладах освіти на ремонти, меблі, ігрові майданчики, побутову техніку, миючі засоби, проектори, ноутбуки, фарбу, лінолеум, вікна та ін., розміщену Мельничук Т.О. на веб-сайті                  ГО «Нетішинська самооборона».

3. З метою посилення контролю за використанням благодійних коштів рекомендувати батьківським громадам сформувати незалежні громадські об’єднання  (фонди) щодо збору коштів з батьків у навчальних закладах освіти.

 

2

 

4. Керівникам закладів шкільної, дошкільної та позашкільної освіти на офіційних сайтах освітніх закладів виділити окремий ресурс для оприлюднення інформації про рух зібраних коштів з пояснювальними записками.

5. Керівникам закладів шкільної, дошкільної та позашкільної освіти забезпечити розміщення у загальнодоступних місцях в освітніх закладах інформацію про рух зібраних коштів з пояснювальними записками.

6. Провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію про добровільний збір коштів серед батьків учнів закладів міста.

7. Рекомендувати відділу освіти виконавчого комітету міської ради відповідно до Закону України «Про протидію та запобігання корупції» посилити контроль щодо можливих випадків примусового збору коштів працівниками освіти.

8. Питання за змістом цієї петиції винести на розгляд колегії відділу освіти виконавчого комітету міської ради.

9. Нетішинському міської голові Супрунюку О.О. забезпечити:

9.1. направлення відповіді про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції;

9.2. оприлюднення інформації про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Супрунюка О.О.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення дев’ятої сесії

Нетішинської міської ради

VІІ скликання

22.04.2016 № 9/380

 

ВИСНОВОК

постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту

 

від 15 квітня 2016 року № 1

 

Про розгляд електронної петиції щодо вимоги скасувати практику добровільно-примусового збору коштів з батьків у навчальних закладах освіти на ремонти, меблі, ігрові майданчики, побутову техніку, миючі засоби, проектори, ноутбуки, фарбу, лінолеум, вікна та ін.

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради            VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради             VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123, та з метою розгляду електронної петиції щодо вимоги скасувати практику добровільно-примусового збору коштів з батьків у навчальних закладах освіти на ремонти, меблі, ігрові майданчики, побутову техніку, миючі засоби, проектори, ноутбуки, фарбу, лінолеум, вікна та ін., розміщеної громадянкою Мельничук Т.О. на веб-сайті ГО «Нетішинська самооборона», постійна комісія Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту    в и р і ш и л а:

 

1.З метою посилення контролю за використанням благодійних коштів рекомендувати батьківським громадам сформувати незалежні громадські об’єднання  (фонди) щодо збору коштів з батьків у навчальних закладах освіти.

2.Керівникам закладів шкільної, дошкільної та позашкільної освіти на офіційних сайтах освітніх закладів виділити окремий ресурс для оприлюднення інформації про рух зібраних коштів з пояснювальними записками.

3.Провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію про добровільний збір коштів серед батьків учнів закладів міста.

4.Рекомендувати відділу освіти виконавчого комітету міської ради відповідно до Закону України «Про протидію та запобігання корупції» посилити контроль щодо можливих випадків примусового збору коштів працівниками освіти.

5.Питання за змістом цієї петиції винести на розгляд колегії відділу освіти виконавчого комітету міської ради.

6.Направити цей висновок міському голові Супрунюку О.О.

 

Голова постійної комісії Нетішинської міської ради

з питань соціального захисту, охорони здоров’я,

освіти, культури, інформації, молоді та спорту                                           О.В.Матросова

 

Секретар постійної комісії Нетішинської міської ради

з питань соціального захисту, охорони здоров’я,

освіти, культури, інформації, молоді та спорту                                           В.О.Щукла