Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Відповідь про результати розгляду ЕП № 3

Р І Ш Е Н Н Я

 

дев’ятої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

 

22.04.2016                                                   Нетішин                                                      № 9/353

 

 

Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту «Про розгляд електронної петиції щодо створення вільного доступу до wi-fi інтернету в центрі міста Нетішина»

 

 

Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123 та з метою розгляду електронної петиції щодо створення вільного доступу до wi-fi інтернету в центрі міста Нетішина, розміщеної М.Ковальчуком на веб-сайті ГО «Нетішинська самооборона», Нетішинська міська рада    в и р і ш и л а:

 

1. Висновок постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту «Про розгляд електронної петиції щодо  створення вільного доступу до wi-fi інтернету в центрі міста Нетішина  взяти до відома згідно з додатком.

2. Підтримати електронну петицію щодо  створення вільного доступу до wi-fi інтернету в центрі міста Нетішина, розміщену М.Ковальчуком на веб-сайті ГО «Нетішинська самооборона».

3. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради розглянути питання про створення вільного доступу до інтернету в центрі міста Нетішин, зокрема, направити звернення до провайдерів міста Нетішина щодо:

3.1. можливості безкоштовного облаштування точки доступу до інтернету та звільнення від абонентної плати, вказавши на відсоток співфінансування;

3.2. надання комерційних пропозицій щодо вартості встановлення точки доступу до інтернету та абонентної плати;

3.3. визначення найоптимальнішої точки розміщення передачі сигналу.

4. Виконавчому комітету міської ради при необхідності ініціювати внесення змін у міські програми для передбачення у бюджеті міста коштів на створення вільної мережі Wi-Fi доступа до інтернету у центрі міста Нетішин.

5. Нетішинському міської голові Супрунюку О.О. забезпечити:

5.1. направлення відповіді про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції;

5.2. оприлюднення інформації про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення міської ради покласти на міського голову Супрунюка О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк

 

 

Додаток

до рішення дев’ятої сесії

Нетішинської міської ради

VІІ скликання

22.04.2016 № 9/353

 

 

ВИСНОВОК

постійної комісії Нетішинської міської ради

з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури,

інформації, молоді та спорту

 

від 29 березня 2016 року № 1

 

Про розгляд електронної петиції щодо створення вільного доступу до інтернету в центрі міста Нетішин

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради          VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради           VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123, та з метою розгляду електронної петиції щодо створення вільного доступу до інтернету в центрі міста Нетішин, розміщеної громадянином Ковальчуком М. на веб-сайті ГО «Нетішинська самооборона», постійна комісія Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту                       в и р і ш и л а:

1. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради розглянути питання про створення вільного доступу до інтернету в центрі міста Нетішин, зокрема, направити звернення до провайдерів міста Нетішина щодо:

1.1. можливості безкоштовного облаштування точки доступу до інтернету та звільнення від абонентної плати, вказавши на відсоток співфінансування;

1.2. надання комерційних пропозицій щодо вартості встановлення точки доступу до інтернету та абонентної плати;

1.3. визначення найоптимальнішої точки розміщення передачі сигналу.

2. Виконавчому комітету міської ради при необхідності ініціювати внесення змін у міські програми для передбачення у бюджеті міста коштів на  створення вільної мережі Wi-Fi доступа до інтернету у центрі міста Нетішин.

3. Направити цей висновок міському голові Супрунюку О.О.

 

 

Голова постійної комісії Нетішинської міської ради

з питань соціального захисту, охорони здоров’я,

освіти, культури, інформації, молоді та спорту                                           О.В.Матросова

 

Заступник голови постійної комісії Нетішинської

міської ради з питань соціального захисту, охорони

здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту                         В.М.Мисько