Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Відповідь про результати розгляду ЕП № 15

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

п’ятнадцятої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

 

22.07.2016                                                   Нетішин                                                      № 15/666

 

Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку «Про розгляд електронної петиції щодо межі відповідальності власників собак»

 

Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123 та з метою розгляду електронної петиції щодо межі відповідальності власників собак, розміщеної Ковалем І.Г. на веб-сайті «Розумне місто», Нетішинська міська рада                в и р і ш и л а:

 

1. Висновок постійної комісії Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку «Про розгляд електронної петиції щодо межі відповідальності власників собак» взяти до відома згідно з додатком.

2. Підтримати електронну петицію щодо межі відповідальності власників собак, розміщену Ковалем І.Г. на веб-сайті «Розумне місто».

3. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради:

3.1. визначити посадових осіб, які будуть здійснювати контроль за дотриманням Правил поводження та утримання домашніх тварин на території міста Нетішин, затверджених рішенням сорок шостої сесії міської ради від 25 вересня   2013 року № 47/1017, та які проводитимуть роз’яснювальну роботу серед населення.

3.2. звернутися до Нетішинського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області з вимогою щодо посилення контролю за дотриманням Правил поводження та утримання домашніх тварин на території міста Нетішин власниками,  які утримують домашніх тварин;

3.3. визначити та облаштувати місця, які зручні для вигулу домашніх тварин, відповідно до чинного законодавства;

 

 

2

 

3.4. оприлюднити у місцевих ЗМІ, офіційному сайті Нетішинської міської ради та веб-сайті «Розумне місто» інформацію про визначені місця, які зручні для вигулу домашніх тварин, відповідно до чинного законодавства.

4. Нетішинському міської голові Супрунюку О.О. забезпечити:

4.1. направлення відповіді про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції;

4.2. оприлюднення інформації про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення міської ради покласти на міського голову Супрунюка О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                      О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення п’ятнадцятої сесії

Нетішинської міської ради

VІІ скликання

22.07.2016 № 15/666

 

ВИСНОВОК

постійної комісії Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку

 

від 12 червня 2016 року № 2

 

Про розгляд електронної петиції про межі відповідальності власників собак

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради             VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради        VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123, та з метою розгляду  електронної петиції про межі відповідальності власників собак, поданої громадянином        Ковалем І.Г. та розміщеної на веб-сайті «Розумне місто», постійна комісія Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, в и р і ш и л а:

 

1.Рекомендувати виконавчому комітету міської ради визначити посадових осіб, які будуть здійснювати контроль за дотриманням Правил поводження та утримання домашніх тварин на території міста Нетішин, затверджених рішенням сорок шостої сесії міської ради від 25.09.2013 №47/1017, та які проводитимуть роз’яснювальну роботу серед населення.

2.Рекомендувати виконавчому комітету міської ради:

2.1. звернутися до Нетішинського відділення поліції  Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області з вимогою щодо посилення контролю за дотриманням Правил поводження та утримання домашніх тварин на території міста Нетішин власниками,  які утримують домашніх тварин;

2.2.визначити та облаштувати місця, які зручні для вигулу домашніх тварин, відповідно до чинного законодавства.

3. Оприлюднити у місцевих ЗМІ, офіційному сайті Нетішинської міської ради  та веб-сайті «Розумне місто» інформацію  про визначені  місця, які зручні для вигулу домашніх тварин,   відповідно до чинного законодавства.

4.Направити цей висновок міському голові Супрунюку О.О.

 

Голова постійної комісії міської ради

з питань депутатської діяльності, етики,

регламенту, законності та правопорядку                                                          С.В.Калабський

 

Секретар постійної комісії міської ради

з питань депутатської діяльності, етики,

регламенту, законності та правопорядку                                                          З.М.Машук