Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Відповідь про результати розгляду ЕП № 13

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

п’ятнадцятої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

 

22.07.2016                                                   Нетішин                                                      № 15/665

 

 

Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку «Про розгляд електронної петиції щодо запровадження штрафів за неприбирання собачих відходів на вулиці власниками собак»

 

 

Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123 та з метою розгляду електронної петиції щодо запровадження штрафів за неприбирання собачих відходів на вулиці власниками собак, розміщеної Артем’євою О.О. на веб-сайті «Розумне місто», Нетішинська міська рада    в и р і ш и л а:

 

1. Висновок постійної комісії Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку «Про розгляд електронної петиції щодо запровадження штрафів за неприбирання собачих відходів на вулиці власниками собак» взяти до відома згідно з додатком.

2. Підтримати електронну петицію щодо запровадження штрафів за неприбирання собачих відходів на вулиці власниками собак, розміщену          Артем’євою О.О. на веб-сайті «Розумне місто».

3. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради звернутися до Нетішинського відділення поліції  Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області  з вимогою щодо посилення контролю за власниками, які утримують домашніх тварин, та запровадження штрафів на неприбирання собачих відходів на вулицях міста власниками собак (порушення Правил поводження та утримання домашніх тварин на території міста Нетішин) відповідно до Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

4. КП НМР «Благоустрій» забезпечити розміщення інформаційних табличок про штрафи.

5. Виконавчому комітету міської ради при необхідності ініціювати внесення змін у міську програму для передбачення у бюджеті міста коштів для виготовлення інформаційних табличок.

6. Оприлюднити у місцевих ЗМІ, офіційному сайті Нетішинської міської ради  та веб-сайті «Розумне місто»:

6.1. інформацію про запровадження штрафів на неприбирання собачих відходів на вулицях міста власниками собак та їхню відповідальність за домашніх улюбленців;

6.2. інформацію про визначені місця для вигулу домашніх тварин у м.Нетішин.

7. Нетішинському міської голові Супрунюку О.О. забезпечити:

7.1. направлення відповіді про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції;

7.2. оприлюднення інформації про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення міської ради покласти на міського голову Супрунюка О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                      О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення п’ятнадцятої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання

22.07.2016 № 15/665

 

ВИСНОВОК

постійної комісії Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, з питань депутатської діяльності, етики, регламенту

 

від 12 червня 2016 року № 1

 

Про розгляд електронної петиції щодо вимоги запровадження штрафів за неприбирання собачих відходів на вулиці власниками собак

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради                 VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради             VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123, та з метою розгляду електронної петиції щодо вимоги вирішити питання щодо вимоги запровадження штрафів за неприбирання собачих відходів на вулиці власниками собак, поданої громадянкою Артем'євою О.О. та розміщеної на веб-сайті «Розумне місто», постійна комісія Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, з питань депутатської діяльності, етики, регламенту,    в и р і ш и л а:

1. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради звернутися до Нетішинського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області  з вимогою щодо посилення контролю за власниками, які утримують домашніх тварин, та запровадження штрафів на неприбирання собачих відходів на вулицях міста власниками собак  (порушення Правил поводження та утримання домашніх тварин на території міста Нетішин) відповідно до Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

2. КП НМР «Благоустрій» забезпечити розміщення інформаційних табличок про штрафи біля кожного під'їзду.

3. Виконавчому комітету міської ради при необхідності ініціювати внесення змін у міську програму для передбачення у бюджеті міста коштів для виготовлення інформаційних табличок.

4. Оприлюднити у місцевих ЗМІ, офіційному сайті Нетішинської міської ради  та веб-сайті «Розумне місто» інформацію про запровадження штрафів на неприбирання собачих відходів на вулицях міста власниками собак та їхню відповідальність за домашніх улюбленців.

5. Направити цей висновок міському голові Супрунюку О.О.

 

Голова постійної комісії міської ради з питань депутатської

діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку              С.В.Калабський

 

Секретар постійної комісії міської ради з питань депутатської

діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку                          З.М.Машук