Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Відповідь про результати розгляду ЕП № 12

Р І Ш Е Н Н Я

 

п’ятнадцятої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

 

22.07.2016                                                   Нетішин                                                      № 15/670

 

Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва «Про розгляд електронної петиції щодо очищення дамби від сміття»

 

Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123 та з метою розгляду електронної петиції щодо очищення дамби від сміття, розміщеної   Довгалюк А.А. на веб-сайті «Розумне місто», Нетішинська міська рада                                      в и р і ш и л а:

 

1. Висновок постійної комісії Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва «Про розгляд електронної петиції щодо очищення дамби від сміття» взяти до відома згідно з додатком.

2. Не підтримати електронну петицію щодо очищення дамби від сміття, розміщену Довгалюк А.А. на веб-сайті «Розумне місто».

3. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради звернутися до власника гідротехнічної споруди щодо необхідності утримання об’єкта відповідно до вимог Правил благоустрою на території міста Нетішин, та запропонувати йому укласти договір з КП НМР «Благоустрій» для надання послуг з прибирання означеної території.

4. Нетішинському міської голові Супрунюку О.О. забезпечити:

4.1. направлення відповіді про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції;

4.2. оприлюднення інформації про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення міської ради покласти на міського голову Супрунюка О.О.

 

Міський голова                                                                                                      О.О.Супрунюк

Додаток

до рішення п’ятнадцятої

сесії Нетішинської міської

ради VІІ скликання

22.07.2016 № 15/670

 

ВИСНОВОК

постійної комісії Нетішинської міської ради

з питань будівництва, архітектури, комунальної власності,

приватизації та підтримки підприємництва

 

від 19 липня 2016 року № 3

 

Про розгляд електронної петиції щодо очищення дамби від сміття

 

            Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради                 VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради             VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123, та з метою розгляду електронної петиції щодо очищення дамби від сміття, розміщеної Довгалюк А.А. на веб-сайті «Розумне місто», постійна комісія Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва    в и р і ш и л а:

 

1. Не підтримати електронну петицію щодо очищення дамби від сміття, оскільки захисна дамба є спорудою, що знаходиться у власності ДП «НАЕК «Енергоатом» і відповідно власник несе витрати щодо утримання об’єкта згідно з вимогами Правил благоустрою на території міста Нетішин, затверджених рішенням сорок восьмої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 30 жовтня 2013 року № 48/1055.

2. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради звернутися до власника гідротехнічної споруди щодо необхідності утримання об’єкта відповідно до вимог Правил благоустрою на території міста Нетішин, та запропонувати йому укласти договір з КП НМР «Благоустрій» для надання послуг з прибирання означеної території.

3. Направити цей висновок міському голові Супрунюку О.О.

 

 

Голова постійної комісії міської ради

з питань будівництва, архітектури,

комунальної власності, приватизації

та підтримки підприємництва                                                                  Р.М.Кузів

 

Секретар постійної комісії міської ради

з питань будівництва, архітектури,

комунальної власності, приватизації

та підтримки підприємництва                                                                  Н.М.Свинаренко