Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Відповідь про результати розгляду ЕП № 10

Р І Ш Е Н Н Я

 

п’ятнадцятої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

 

22.07.2016                                                   Нетішин                                                      № 15/668

 

Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва «Про розгляд електронної петиції щодо створення місця для відпочинку»

 

Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123 та з метою розгляду електронної петиції щодо створення місця для відпочинку, розміщеної Довгалюк А.А. на веб-сайті «Розумне місто», Нетішинська міська рада                         в и р і ш и л а:

 

1. Висновок постійної комісії Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва «Про розгляд електронної петиції щодо створення місця для відпочинку» взяти до відома згідно з додатком.

2. Не підтримати електронну петицію щодо створення місця для відпочинку, розміщену Довгалюк А.А. на веб-сайті «Розумне місто».

3. Рекомендувати директору КП НМР «Благоустрій» Романюку І.В. організувати прибирання закріпленої території берегу річки Горинь для відпочинку, в районі старого млина, та встановити контейнери для побутових відходів.

4. Нетішинському міської голові Супрунюку О.О. забезпечити:

4.1. направлення відповіді про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції;

4.2. оприлюднення інформації про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення міської ради покласти на міського голову Супрунюка О.О.

 

Міський голова                                                                                                      О.О.Супрунюк

 

Додаток

до рішення п’ятнадцятої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання

22.07.2016 № 15/668

 

 

ВИСНОВОК

постійної комісії Нетішинської міської ради

з питань будівництва, архітектури, комунальної власності,

приватизації та підтримки підприємництва

 

від 19 липня 2016 року № 2

 

Про розгляд електронної петиції щодо

створення місця для відпочинку

 

            Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради          VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради             VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123, та з метою розгляду електронної петиції щодо створення місця для відпочинку, розміщеної Довгалюк А.А. на веб-сайті «Розумне місто», постійна комісія Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва    в и р і ш и л а:

 

1.Не підтримати електронну петицію щодо створення місця для відпочинку з причини невиправданих фінансових затрат для облаштування другого пляжу в місті.

2.Рекомендувати директору КП НМР «Благоустрій» Романюку І.В. організувати прибирання закріпленої території берегу річки Горинь для відпочинку, в районі старого млина, та встановити контейнери для побутових відходів.

3.Направити цей висновок міському голові Супрунюку О.О.

 

 

 

 

Голова постійної комісії міської ради

з питань будівництва, архітектури,

комунальної власності, приватизації

та підтримки підприємництва                                                                  Р.М.Кузів

 

Секретар постійної комісії міської ради

з питань будівництва, архітектури,

комунальної власності, приватизації

та підтримки підприємництва                                                                  Н.М.Свинаренко