Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

До уваги управителів багатоквартирних будинків!

      Асоціація управителів житла інформує, що акредитований орган з сертифікації персоналу «Інститут муніципального менеджменту» в умовах правового режиму воєнного стану не призупинив свою діяльність та проводить професійну атестацію за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

   Програму навчання при підготовці до професійної атестації сьогодні відкореговано і враховано особливості роботи управителів багатоквартирних будинків в умовах воєнного стану.

    Крім цього інформуємо про можливість дистанційного проходження професійної атестації та отримання відповідного кваліфікованого сертифіката в акредитованому органі сертифікації персоналу ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» за спеціальною та найнижчою ціною в Україні. Фахівці сфери управління житловим фондом в умовах дії правового режиму воєнного стану мають можливість пройти процедуру професійної атестації за спеціальною ціною зі знижкою 20%.

Подати заявку та отримати більш детальну інформацію про дати проведення професійної атестації, вартість тощо можна за телефоном: (093) 392-16-22 або шляхом надсилання листа на ел.пошту: k.oshiyko@imm.in.ua

 

За інформацією громадської спілки

«Асоціація управителів житла»