Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Зарплата у конверті - вигода чи небезпека ?

Заробітна плата в «конвертах», ухилення від сплати податків, робота без оформлення трудових відносин - на сьогоднішній день це насущні проблеми економіки країни, які мають глибокі корені й руйнують суспільство із середини.

Виплата «тіньової» зарплати позбавляє наших громадян належного захисту на випадок непрацездатності та прирікає на мізерну пенсію в майбутньому. Це втрата можливості користування державними гарантіями відповідно до чинного законодавства, такими як: державна допомога сім’ям з дітьми, соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, субсидії, лікарняні, оплата відпусток тощо.

Шановні громадяни! Отримуючи заробітну плату «в конвертах», Ви сприяєте розвитку тіньових схем та зменшуєте свою соціальну захищеність.

Запорукою соціальної підтримки громадянина в будь-який час є, перш за все, легалізація заробітної плати та офіційне працевлаштування.

Тож, якщо Вам стали відомі факти порушення трудового законодавства, свої повідомлення Ви можете направити до виконавчого комітету Нетішинської міської ради (вул.Шевченка, 1 або на електронну адресу miskrada@netishynrada.gov.ua) або до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради (пр.Незалежності, 29 або на електронну адресу 6826socnetishin@ukr.net).