• Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

До уваги керівників установ, організацій, підприємств, суб’єктів господарювання всіх форм власності, закладів охорони здоров’я, культури, освіти, торгівлі та жителів міста!

Згідно розпорядження міського голови у місті Нетішин у період від        08 жовтня по 07 листопада 2018 року проводиться щорічна осіння акція         «За чисте довкілля».

Під час її проведення планується виконати комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля та підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року, а саме: привести у належний санітарний стан прибудинкові території, парки, дитячі і спортивні майданчики, очистити від побутового сміття береги водойм, здійснити заходи з прибирання кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, провести ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, очистку та прибирання смуг відведення доріг, автобусних зупинок, очищення систем зливової каналізації тощо.

Закликаємо мешканців міста, працівників підприємств, установ і організацій всіх форм власності, громадські організації, учнівську молодь та студентів взяти активну участь в акції!

 

Організаційні питання узгоджувати за телефонами:

9-02-51 (відділ містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого комітету Нетішинської міської ради) та 9-10-55 (КП НМР «Благоустрій»).

 

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради