Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Фронт-офіси запрацювали у сфері державної реєстрації громадських формувань

19 лип 2016
У зв’язку з реформуванням органів юстиції та ліквідацією районних, міськрайонних управлінь юстиції області на сьогодні державну реєстрацію громадських організацій, структурних утворень політичних партій, організацій профспілок, роботодавців інших громадських формувань в межах Хмельницької області здійснює Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області.

З метою усунення незручностей для заявників з віддалених від обласного центру населених пунктів, зокрема, в частині подачі документів для проведення реєстраційних дій до Головного територіального управління юстиції особисто, з 04 липня цього року заявники в змозі подавати документи для проведення державної реєстрації громадських організацій з правом юридичної особи та їх відокремлених підрозділів, структурних утворень політичних партій з правом юридичної особи, організацій профспілок через Центри надання адміністративних послуг області.

Крім того, Міністерством юстиції України наразі запроваджується пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами. Таким чином, уже з 1 серпня цього року прийом документів щодо реєстрації громадських формувань будуть здійснювати уповноважені працівники місцевих центрів безоплатної вторинної правової допомоги. Нагадаємо, що наразі такі центри функціонують у місті Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Шепетівці та Старокостянтинові.