• Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Нетішинські кікбоксери – призери обласного Чемпіонату

31 січ 2018

У суботу, 27 січня, у Хмельницькому пройшов Відкритий Чемпіонат Хмельницької області з кікбоксингу серед ДЮСШ. Участь в змаганнях взяли команди з Волочиська, Дунаївців, Хмельницького та Кам’янця-Подільського. Наше місто представляли 7 вихованців відділення кікбоксингу (тренери Наталія Самурай, Марина Чужмарова) Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС.

За результатами змагань нетішинці стали призерами Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO. Вадим Коваль здобув почесне перше місце серед дорослих (18+), Денис Слівінській та Владислав Черненко вибороли перші місця у дитячій категорії. Срібні медалі чемпіонату отримали Святослав Павлюк серед дорослих, а також Віталій Радовинчик, Данило Затонський та Анатолій Крутинчук у дитячій категорії. Вітаємо нетішинських спортсменів з гарними результатами! Наснаги та нових перемог! Пишаємося!