Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

У НЕТІШИНСЬКІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ НОВИЙ ДИРЕКТОР

02 сер 2022

З 1 серпня, відповідно до розпорядження міського голови, директором мистецької школи «Нетішинська школа мистецтв» призначено Юрія Галібіна з випробувальним строком (від 1 серпня до 30 вересня 2022 року), «без конкурсного відбору, за строковим трудовим договором (контрактом), до моменту призначення директора мистецької школи за результатами конкурсу, але не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні».

Юрій Олегович народився в 1994 році в м. Острог. Після закінчення Стрітівської вищої педагогічної школи кобзарського мистецтва та Київського національного університету культури з 2016 року працював солістом в академічному ансамблі пісні і танцю Національної Гвардії України (м. Київ), а згодом – солістом Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди.

З початком війни за сімейними обставинами приїхав до рідного Острога.

Одружений, має малолітню донечку.

«Нетішинська школа мистецтв мені дуже подобається. Тут все наскрізь пройнято духом музики, де працюють хороші професійні викладачі. Маю за мету продовжити гарні справи, розпочаті Іванною Миколаївною та колективом, підтримувати престижний імідж закладу», - сказав Юрій Галібін.

Відділ з організаційних питань