Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

У НЕТІШИНІ ЗАПРАЦЮВАЛА СУЧАСНА КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

02 вер 2021

З 31 серпня у Нетішині запрацювала сучасна комплексна система відеоспостереження, яка включає в себе 6 камер аналітики ( розпізнавання номерних знаків автомобілів, включно з маркою, моделлю та кольором, незалежно від часу доби) та 20 сучасних оглядових. Аналітичні камери встановлені на виїздах (в’їздах), а оглядові - на території міста. Окрім цього, після відповідної повірки та тестування інтегровані в систему відеоспостереження камери, які раніше були встановлені в місті. Відтепер під відеонаглядом всі 4 загальноосвітні школи міста.

Система відеоспостереження є власністю територіальної громади, її сервісне обладнання встановлено в будівлі виконавчого комітету. Оперативний доступ до системи матиме і відділ поліцейської діяльності №1 Шепетівського РУП.

У перспективі систему відеонагляду буде збільшено. Нею буде охоплена вся територія міської територіальної громади.

Слід зазначити, що рішенням Нетішинської міської ради від 5 лютого 2021 року (6 сесія) затверджено комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території обслуговування відділу поліцейської діяльності №1 Шепетівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області на 2021-2025 роки. Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію міської ради з питань гуманітарної сфери, регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, антикорупційної діяльності (голова Ольга Бобіна) та заступника міського голови Оксану Латишеву.

Програма є узагальнюючим документом, що визначає поліпшення оперативної обстановки, подальше посилення боротьби зі злочинністю, підвищення рівня правоохоронної діяльності при взаємодії громадських формувань з поліцією та активній підтримці органу місцевого самоврядування, відповідно до чинного законодавства, шляхом проведення заходів, які були зазначені в програмі. Серед них - створення системи відеоспостереження на території Нетішинської міської територіальної громади. На реалізацію цього заходу з місцевого бюджету було виділено 1 млн. 400 тис. грн на 2 роки.

Відкриті електронні торги Прозоро на предмет закупівлі «Телевізійне й аудіовізуальне відеоспостереження з монтажем на території Нетішина» відбулися 31 травня 2021 року, була виставлена сума закупівель 1 млн. 200 тис. грн. За результатом торгів виконавчим комітетом міської ради підписано угоду на виконання робіт з переможцем - ТОВ «ЛІНК ТЕЛЕКОМ СЕРВІС» (Львівщина) на суму 1 млн. 187 тис. грн.

Також нині підрядником розпочато роботу щодо встановлення системи відеоспостереження в «Диво парку».

Долучились до єдиної системи відеонагляду можуть ОСББ, підприємства, установи, організації, товариства і т. ін., встановивши на своїх територіях відповідні камери.

Відділ з організаційних питань