Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ: МИКОЛИ ГАРБАРА, ЗАТИШНА, СІЛЬЦЕВА - ТРИ НОВІ ВУЛИЦІ НАЙМЕНУВАЛИ У СТАРОМУ КРИВИНІ

23 лис 2021

У п’ятницю, 19 листопада, відбулась 16 сесія Нетішинської міської ради VIII cкликання, на розгляд порядку денного якої було винесено 194 питання, що стосувались різних сфер життєдіяльності міської територіальної громади. Уже традиційно, домінуюча їхня кількість – це питання, що стосуються сфери земельних відносин.

Головував на пленарному засіданні секретар міської ради Іван Романюк.

Відповідно до рішення міської ради, у Старому Кривині найменовано 3 нові вулиці, згідно з генеральним планом села: Проєктна вул. 2,10 - вулиця Миколи Гарбара, Проєктна вул. 2,11 – вулиця Сільцева, Проєктна вул. 3,2 – вулиця Затишна.   Розташовані нові вулиці в напрямку від АТЦ ХАЕС до Старого Кривина.

Найменування вулицям надали старокривинці – попередньо старостою села Старий Кривин Світланою Ясенчук було проведено опитування у вайбергрупі «Кривин Громада», яка налічує більше 900 учасників.

Одну з трьох нових вулиць старокривинці назвали на честь свого односельчанина Миколи Гарбара, учасника АТО, військовослужбовця  Луганського прикордонного загону, який помер 24 червня 2015 року від важких травм, отриманих поблизу смт. Станиця Луганська Луганської області.

Відділ з організаційних питань