Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Кожен може обрати майбутню професію, але краще обрати справжнє покликання. Тож, якщо ви вже вирішили, що мрієте служити Україні та захищати її безпеку, - вступайте до вищих навчальних закладів СБУ!

13 січ 2021

Кожен може обрати майбутню професію, але краще обрати справжнє покликання. Тож, якщо ви вже вирішили, що мрієте служити Україні та захищати її безпеку, - вступайте до вищих навчальних закладів СБУ! А саме:

 

Національна академія Служби безпеки України (м. Київ) :

за денною формою навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти у статусі курсанта за спеціальностями:

«Державна безпека» спеціалізації: поглиблене вивчення тактико-спеціальних дисциплін, (виключно із числа осіб чоловічої статі);

поглиблене вивчення правових дисциплін (незалежно від статі);

поглиблене вивчення іноземних мов, (незалежно від статі);

«Філологія», спеціалізація: переклад у сфері забезпечення державної безпеки, (незалежно від статі).

 

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків):

за денною формою навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти у статусі курсанта за напрямом підготовки:

«Право», спеціалізація: правові засади діяльності СБУ, (незалежно від статі);

за денною формою навчання для здобуття ступеня магістра на основі освітнього ступеня бакалавра «Право» у статусі курсанта за напрямом підготовки

«Право», спеціалізація: правові засади діяльності СБУ, (незалежно від статі).

Заяви для вступу  на навчання  до ВВНЗ  СБ України  приймаються до 1 лютого 2021 року в УСБУ у Хмельницькій області за адресою: м.Хмельницький, вул.Героїв Майдану, 19,

тел. +380 (382) 698-447

 З правилами прийому можна буде ознайомитися на сайтах ВВНЗ СБУ http://academy.ssu.gov.ua/ua/page_abiturient/ та http://vstup.nlu.edu.ua/.