Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Фінансове управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради інформує

23 січ 2020

Відповідно до Закону України ”Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку” населення територій, на яких розміщуються ядерні установки, має право на соціально-економічну компенсацію ризику від їх діяльності, яка здійснюється із спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Платником цього збору є, зокрема, ВП ХАЕС ДП НАЕК „Енергоатом”.

У 2019 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження для Нетішинської міської ОТГ в державному бюджеті передбачено субвенцію у обсязі 2516,2 тис гривень.

Переліки об’єктів, що фінансуються за рахунок субвенції, затверджуються головним розпорядником коштів, а саме Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За рахунок коштів субвенції профінансовано 2468,2 тис грн, з них на  проведення капітального ремонту захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття), обліковий номер 86193 Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» у сумі 2253,6 тис грн, поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) у дошкільному навчальному закладі (центр розвитку дитини) «Золотий ключик» – 190,0 тис грн, придбання півмасок фільтрувальних – 24,6 тис гривень.

Залишок невикористаних коштів субвенції станом на 01 січня 2020 року у сумі 48,0 тис грн повернено до державного бюджету.

Поряд з цим, за рахунок коштів субвенції виділених з обласного бюджету на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у 2019 році профінансовано кошти на капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту Нетішинському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» у сумі 338,5 тис грн, Нетішинській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – 1287,8 тис грн, придбання півмасок фільтрувальних – 121,4 тис гривень.