Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Засідання виконкому: 38-м фахівцям, які задіяні у боротьбі з коронавірусом, надано одноразову матеріальну допомогу

21 тра 2020

19 травня під головуванням міського голови Олександра Супрунюка пройшло чергове засідання виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Відбулося воно в сесійній залі із дотриманням необхідних протиепідемічних заходів. Порядок денний містив 16 питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності міста.
Одним із перших присутні розглянули звіт про виконання бюджету Нетішинської міської ОТГ за січень-березень 2020 року. Прослухали звіт про  виконання фінансового плану КНП НМР «Центр ПМСД» за 2019 рік та визнали роботу директора Лариси Клочай задовільною. Рішенням виконкому затверджено порядок надання фінансової допомоги суб’єктам господарювання за рахунок коштів бюджету Нетішинської міської ОТГ.
У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в державі та з метою забезпечення прав та законних інтересів мешканців міста, забезпечення стабільності  та спокою на території Нетішинської ОТГ, виконком прийняв рішення про тимчасове обмеження використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних виробів громадянами, підприємствами, організаціями на вулицях, прибудинкових територіях, у приватних садибах, закладах громадського харчування, та у громадських місцях Нетішинської міської ОТГ нв час проведення широкомасштабної антитерористичної операції в Донецькій та Луганських областях.
Внесено зміни до рішення виконкому від 1 серпня 2019 року «Про заохочувальні відзнаки для дітей та молоді міста Нетішин». Затверджено Порядок надання одноразової матеріальної допомоги особам, які були безпосередньо задіяні у здійсненні заходів із запобігання поширенню на території Нетішинської міської ОТГ корона вірусної хвороби COVID-19. Також підтримано рішення про виплату одноразової допомоги 38-м фахівцям Нетішинської ОТГ, які задіяні у боротьбі з коронавірусом. 
Члени виконкому прийняли рішення «Про підсумки проходження опалювального сезону 2019/2020 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери до роботи в зимовий період 2020/2021 року». Внесено зміни до  рішення виконкому від 28 квітня 2020 року «Про проведення та організацію конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Нетішинської міської ОТГ». Підтримано рішення «Про видалення зелених насаджень на території ВП ХАЕС». Внесено зміни до рішення виконкому від 9 квітня 2020 року «Про безоплатну передачу завершеної капітальним ремонтом будівлі (заміна вікон на металопластикові) ЗОШ №2 та документації».
Виключено зі списку осіб, які користуються правом позачергового одержання житлових приміщень 6 громадян. 5 громадян знято з квартирного обліку за місцем проживання та виключено зі списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень у зв’язку з поліпшенням житлових умов внаслідок якого відпали підстави для надання іншого жилого приміщення. Прийнято рішення про відзначення у Нетішинскій міській ОТГ Міжнародного дня захисту дітей. Відповідно до рішення виконкому, надано одноразову грошову допомогу трьом мешканцям міста у сумі 3 і 5 тисяч гривень.
Відділ з організаційних питань апарату 
виконавчого комітету Нетішинської міської ради