Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Жительці Нетішина загрожує штраф за годування безпритульних тварин у забороненому місці

09 лип 2020

8 липня по вул. Будівельників, 11, небайдужі мешканці стали очевидцями того, як невідома громадянка годувала безпритульних собак поблизу житлового будинку. Відео та фото з місця були надіслані до виконавчого комітету міської ради. 
Поліцейським офіцером громади у співпраці із спеціалістами виконкому було встановлено особу та складено адміністративний протокол за ознаками статті 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» КУпАп. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (сума штрафу сягає до 1360 грн). Відомо, що 55-річна громадянка є мешканкою міста та працює на Хмельницькій АЕС. Протокол переданий до розгляду адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.
Багато людей у нашому місті підгодовують тварин, роблячи їм «медвежу» послугу. За відсутності проблем з харчуванням тварини, в нашому випадку собаки, починають розмножуватися, їх чисельність постійно зростає. У місті постійно здійснюється відлов і стерилізація собак, добудовується новий притулок для чотирилапих безхатченків. Однак, важливо діяти спільно, щоб позбутися важкої ситуації, яка склалася в Нетішині із безпритульними тваринами.
Нагадуємо, відповідно до рішення виконкому міської ради №70 від 7 лютого 2019 року, встановлено місця для підгодовування безпритульних тварин: на території лівого берега р.Горинь у районі пішохідного моста від вулиці Млинова, на протилежному схилі дренажно-обвідного каналу від житлового будинку № 5, що на вул.Набережна, на території загального користування у районі стадіону СК «Енергетик» зі сторони паркової зони. Будьмо відповідальними! 
Відділ з організаційних питань апарату
виконавчого комітету Нетішиснької міської ради