Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Чергові перемоги нетішинців на міжнародній арені

11 кві 2017

З 4-го по 9-те квітня у Вільнюсі проходив міжнародний конкурс молодих виконавців «Ліга музичних талантів». У конкурсі взяв участь ансамбль «Нетішинські соловейки» і солістка Божена Поліщук (керівник Ольга Дьячина) КЗ «Палац культури міста Нетішин».

Професійне журі, до складу якого увійшли вокальні педагоги, режисери, продюсери, стилісти з 13 різних країн високо оцінили виступи вихованців нетішинського колективу. Божена Поліщук виборола 1 місце в номінації «Фолк», соліст ансамблю Єгор Горлов став лауреатом І премії в номінації «Світовий хіт», соліст Владислав Кучерук отримав звання Дипломанта міжнародного конкурсу в номінації «Авторська пісня», "Нетішинські соловейки" зайняли 2 місце в номінації «Ансамблі».

Варто відзначити, що в конкурсі брали участь 300 юних вокалістів та 80 колективів, і оцінювалися не тільки вокальні навички та техніка учасників, але і їх стиль та акторська майстерність. Вітаємо вихованців ансамблю «Нетішинські соловейки» та їх керівника Ольгу Дьячину з черговим успіхом на міжнародному конкурсі! Пишаємося!

Відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ
апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради