Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

У Нетішині відзначили четверту річницю Революції Гідності

22 лис 2017

21 листопада 2013 року назавжди змінило реалії українського сьогодення і стало відправною точкою початку національної історії сучасної України. Саме в цей день вперше почались мирні протести за утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи та справедливості, європейського шляху розвитку держави. Сотні людей, а згодом уся свідома нація, повстали проти чинного режиму в надії змінити країну на краще.

Сьогодні, 21 листопада, нетішинці долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи. На площі перед Палацом культури пройшло Народне віче за участі керівництва міста, активістів, волонтерів та усіх небайдужих мешканців міста. Після того, як прозвучав Державний Гімн України, спогадами про буремні дні й ночі, що довелося пережити, з присутніми поділився активний учасник Євромайдану, очільник міста Олександр Супрунюк. «Я багато виступав під час Революції Гідності і скажу відверто, зараз виступати складніше. Адже ті події, які розпочалися 4 роки тому на Майдані, стали переломними та доленосними. Нам усім потрібно зрозуміти, що європейський напрямок, з якого починався Майдан є невідворотнім. День Гідності та Свободи – це день скорботи, і в той же час гордості за мужній незламний український народ. Цього дня ми зобов’язані вшанувати і помолитися за Героїв нашої країни. Маємо усвідомити, якою ціною робиться демократія. Та будувати ту країну, за яку боролися на Майдані», – наголосив міський голова. Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України, героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Патріотичні пісні звучали у виконанні солістів та творчих колективів міста. Під відкритим небом читали авторські вірші активісти Революції Гідності. На завершення заходу присутні поклали квіти та встановили лампадки до пам’ятного знаку Героям Вітчизни.

Революція Гідності не завершилася, вона продовжується на сході нашої країни. Саме завдяки мужності українських військових там, ми зараз можемо спокійно жити тут. Ми віримо в перемогу наших воїнів, які з почуттям гідності, патріотизму нині воюють на сході України, захищаючи її територіальну цілісність, відстоюючи ідеали свободи і демократії як найвищої цінності сучасного цивілізованого суспільства.

Відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ
апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Ключові слова: Революція Гідності