Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

16 бер 2017

Працівниками 3-го державного пожежно-рятувального загону в м.Нетішин було проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Метою якої є ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки, підвищенням престижності професії рятівника.

15 березня до рятувальників 8-ї  державної пожежно-рятувальної частини по охороні м.Нетішин завітали школярі 3-го класу загально-освітньої школи №1  I-III ступенів.

Розпочалася екскурсія з огляду пожежно-рятувального підрозділу. Діти спостерігали за роботою диспетчера, оглянули пожежно-рятувальне спорядження, що є на озброєнні, а також приміряли каски та бойовий одяг.

Під час екскурсії вогнеборці розповіли юним гостям про резонансні надзвичайні події, характерні для м.Нетішин, а також окреслили способи їх ліквідації. Зокрема, вогнеборці наголосили, що практично усі пожежі трапляються з вини людини – через незнання або недотримання правил пожежної безпеки.

Елементарна необережність може призвести до пожежі у житловому будинку чи іншій будівлі, спричинити масштабні загоряння у лісах та на торфовищах. Відтак рятувальники нагадали школярам основні вимоги пожежної безпеки та розповіли, як діяти, коли надзвичайна подія, зокрема пожежа, все-таки сталася. Насамкінець вогнеборці закликали школярів бути обережними з вогнем та наголосили, що двері пожежно-рятувального підрозділу гостинно відкриті для учнівської молоді, яка прагне жити безпечно.

3 державний пожежно-рятувальний загін