Тобі, Нетішине:

«Ти – дивовижний влітку й восени,
У заметіль весняну чи зимову…»

Нетішин —

місто молодих мам

Хмельницька АЕС

У 2017 році виповниться 30 років з часу пуску енергоблоку № 1 ХАЕС

Нічне місто

Проспекти Нетішина


Приймали вітання працівники казначейської служби

Своє професійне свято вчора, 27 квітня, відзначили працівники Державної казначейської служби України. Цього дня у Палаці культури зібралися представники місцевої влади, головні розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, щоб привітати працівників управління Державної казначейської служби України у місті Нетішин.

З щирими вітаннями звернувся до винуватців свята міський голова Олександр Супрунюк. Очільник міста подякував нетішинським казначеям та їх керівнику Марії Самохіній за щоденну сумлінну працю і побажав присутнім професійних успіхів, фінансового благополуччя, процвітання, стабільності, людської шани і усіх земних гараздів. Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради і цінними подарунками були нагороджені заступник начальника управління–начальник відділу надходжень та видатків управління Державної казначейської служби України у місті Нетішин Лариса Шаповалова та головні спеціалісти підрозділів Олександр Куліковський, Наталія Артенюк, Валентина Білецька і Тетяна Гудзь. 

Виплата заробітних плат і пенсій, виплати допомоги по безробіттю, та сім’ям з дітьми, інвалідам та ветеранам війни, ефективне фінансування закладів освіти та охорони здоров’я, діяльності органів місцевої влади, будівництва та ремонту житла, доріг, пам’ятників – це далеко не повний перелік щоденних справ і турбот нетішинських казначеїв.

Вітаємо з професійним святом!

Відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ
апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Привітання міського голови


Погода в Україні