Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Нетішин готується до II Міжнародного пісенного фестивалю «Вернісаж. ЕнергоФест»

13 чер 2017

14-16 вересня у нашому місті вдруге пройде Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж. ЕнергоФест». З метою підготовки та проведення масштабного заходу, 8 червня, під головуванням міського голови Олександра Супрунюка відбулася робоча нарада з організаторами фестивалю Ольгою та Олексієм Дьячиними, Оксаною Борковською, Оленою Завадською, Світланою Новік і Катериною Костецькою. До участі в засіданні оргкомітету були запрошені керівник КП НМР «Агенція місцевого розвитку» Костянтин Кирилюк, начальник відділу роботи з громадськістю та ЗМІ ВП «ХАЕС» Тетяна Лисичук та фотограф Євген Цибульський.

Минулого року вперше проведений у Нетішині пісенний фестиваль, який був приурочений до Дня міста, спричинив неабиякий фурор. На свято музики і мистецтва з'їхались вокалісти із Києва, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Волинської, Миколаївської, Рівненської областей, а також з Білорусії та Латвії. Свої унікальні виступи молоді співаки демонстрували професійному журі, до складу якого увійшли відомі митці культури і народні артисти України, Грузії і Білорусії. Окрім конкурсної програми, організатори «Енергофесту» підготували для учасників творчі зустрічі, захоплюючі майстер-класи відомих зірок України, екскурсії по місту та яскравий гала-концерт!!!

Цьогоріч програма музичного заходу обіцяє бути не менш насиченою. Зокрема, організатори додали ще один фестивальний день (торік їх було два), на прохання учасників і друзів пісенного конкурсу з’явилась вікова категорія 21+, команда організаторів поповнилася ще однією креативною особистістю – це Іванна Олійник. Оргкомітет обіцяє багато сучасних фішок: арт-простори, унікальні майстер-класи, туристичні маршрути музичним містом та багато іншого. Імена членів журі конкурсу і зіркових гостей, поки що тримають у таємниці, але директор фестивалю Ольга Дьячина запевняє, що на усіх чекає безліч сюрпризів.

Багато хто дивується, звідки до Нетішина стільки уваги від столичних культурних діячів та з інших країн. Та фестивалем це все не обмежується. За 20 років творчої діяльності керівник Зразкового вокального ансамблю та студії естрадної пісні «Вернісаж» разом з талановитими вихованцями об’їздила всю Україну та десятки країн Європи. «Можу сказати лише одне – за ці роки ми справді здобули чимало друзів – композиторів, музичних тренерів, музикантів і співаків, які всім серцем вболівають за наш фестиваль. Наскільки ці люди талановиті, настільки й прості. Немає того зіркового гонору. Вони їдуть в Нетішин, до своїх друзів», – ділиться Ольга Дьячина.

Наразі організатори II Міжнародного фестивалю-конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж. ЕнергоФест» приймають заявки від майбутніх учасників, ведуть переговори з партнерами і спонсорами, формують програму музичного заходу та готують безліч несподіванок.

Відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ
апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради