Тобі, Нетішине:

«Ти – дивовижний влітку й восени,
У заметіль весняну чи зимову…»

Нетішин —

місто молодих мам

Хмельницька АЕС

У 2017 році виповниться 30 років з часу пуску енергоблоку № 1 ХАЕС

Нічне місто

Проспекти Нетішина


  • »
  • »
  • »
  • Нетішинці вшанували 72-річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Нетішинці вшанували 72-річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В останні роки День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні набувають для українців особливого значення, адже у ці дні ми не веселощами і масовими гуляннями вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, а згадуємо їх у молитві, схиляючи голови над братськими могилами. Разом з тим, ми дякуємо ветеранам – нашим героям, яких, через невблаганність часу, з кожним роком стає усе менше.

9 травня під супровід міського муніципального оркестру, із квітами в руках та червоними маками на грудях, представники влади, трудових колективів, організацій, установ міста та усі небайдужі нетішинці рушили до пам’ятника загиблим воїнам, де відбувся мітинг-реквієм. Найпочеснішими учасниками заходу були ветерани. Роки схилили їх плечі, сивина посріблила скроні, але в очах не згас вогонь патріотизму, лише час від часу бриніли сльози, бо згадували колишні фронтовики побратимів, тих, з ким пліч-о-пліч йшли важкими дорогами війни.

Мітинг-реквієм, присвячений 72-й річниці Великої Перемоги розпочався зі слів вдячності міського голови Олександра Супрунюка, генерального директора ВП «ХАЕС» Миколи Панащенка, заступника голови правління ПАТ «УБ ХАЕС» Олександра Степанюка, голови міської організації ветеранів війни  та праці Валерія Шеліванова героям війни, живим свідкам історії, які, обороняючи рідну землю, показали приклад героїзму і самопожертви.

Поіменно ведучі заходу згадали усіх нетішинців, що ціною власного життя боролись за мирне небо над головою, та загиблих воїнів АТО, що захищали незалежність та суверенність нашої держави. Зворушливими піснями і ліричними віршами продовжили мітинг-реквієм вихованці творчих колективів міста. Завершився захід покладанням квітів до могил воїнів, які загинули в боях та жертв Другої світової війни, а також до пам’ятника загиблим воїнам УПА в селі Стригани Славутського району.

Вечері на площі біля Палацу культури пройшла урочиста церемонія нагородження переможців VІІІ міського конкурсу пісні, танцю та читання на військову тематику «Ми з піснею пройшли усю війну». Заступник міського голови Ольга Бобіна і режисер КЗ «Палац культури міст Нетішин», член журі конкурсу Світлана Степанюк нагородили талановитих нетішиців дипломами та подарунками.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ
апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

 

Привітання міського голови


Погода в Україні