Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

У Нетішині формується реєстр громадян для участі в програмі «Муніципальне житло»

06 чер 2017

Фонд комунального майна міста Нетішин розпочинає формування Реєстру громадян для участі у програмі «Муніципальне житло м. Нетішин на 2017-2027 роки».

Відповідно до Положення про здійснення будівництва/придбання муніципального житла за рахунок коштів бюджету міста, коштів громадян, що потребують поліпшення житлових умов та інших незаборонених законодавством джерел фінансування затвердженого рішенням двадцять четвертої сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 21 березня 2017 року №24/1335 «Про Положення про здійснення будівництва/придбання муніципального житла за рахунок коштів бюджету міста, коштів громадян, що потребують поліпшення житлових умов та інших незаборонених законодавством джерел фінансування» взяти участь у програмі можуть громадяни, що потребують поліпшення житлових умов, а саме працівники бюджетної сфери, які проживають на території міста Нетішин:

- працівники установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів бюджету міста (закладів освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, молодіжної політики, соціального захисту населення, органів місцевого самоврядування);

- працівники комунальних підприємств територіальної громади міста Нетішина;

- працівники установ, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету при умові фінансової участі головного розпорядника коштів.

Обов’язковою умовою для всіх учасників програми являється необхідність не менше трьох років стажу на постійному місці роботи та мати фінансову спроможність на початку будівництва/ при наданні цільової позики на придбання житла сплатити єдиним платежем не менше ніж 30000,00 (тридцять тисяч) гривень 00 коп. в якості першого внеску в рамках Програми та щомісячно сплачувати не менше 1 % (одного відсотка) від загальної вартості житла а також перебувати на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Для включення до переліку учасників програми працівники бюджетної сфери та комунальних підприємств зобов’язані надати:

- паспорт

- заяву про надання безвідсоткової цільової позики;

- довідку про перебування на квартирному обліку за місцем проживання;

- довідку про заробітну плату за останні 12 місяців;

- довідку про стаж роботи в комунальних підприємствах, установах, закладах комунальної форми власності;

- довідку про склад сім’ї;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного коду;

- довідку, про наявність або відсутність житла на праві приватної власності;

- документи, що підтверджують тривале проживання особи у винайманому житловому приміщенні (договір найму житла).

Всі документи надаються наступним чином: оригінали для огляду, копії - в матеріали справи.

Прийом документів для участі у програмі «Муніципальне житло м. Нетішин на 2017-2027 роки» буде проводитись з 15 червня до 1 вересня 2017 року у вівторок з 9:00 до 12:00 та у четвер з 14:00 до 17:00, на першому поверсі будівлі виконавчого комітету Нетішинської міської ради за адресою м. Нетішин, вул. Шевченка, 1.