Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

У Нетішині відкрито швейних цех: створені нові робочі місця

26 жов 2017

Торгова марка «Goldi» рівненського льонокомбінату – лідер текстильної галузі в Україні. Національний виробник пропонує трикотаж кращої якості, великий вибір сучасного жіночого, чоловічого і дитячого одягу.  Стабільний динамічний розвиток підприємства відображається як у торгівельній, так і у виробничій мережі.

17 жовтня у нашому місті відбулося урочисте відкриття швейного цеху ТОВ «Т-Стиль» рів­ненсь­ко­го льоно­ком­бі­на­ту. Про діяльність нетішинського підрозділу та перспективи його розвитку ми поспілкувалися з директором Вікторією Потапською. Пані Вікторія розповіла, що уже три роки очолює два швейних підрозділи у Шепетівці. «Завдяки використанню найсучасніших технологій і високій кваліфікації наших працівників вироби «Goldi Льонокомбінат» відповідають усім вимогам сучасного споживача: вони екологічно чисті, приємні до тіла, і водночас витривалі. Тому за доступну для будь-якого гаманця ціну можна отримати якісну і довговічну річ», – ділиться керівник.

Підприємство «Т-Стиль» активно працює над розширенням власних виробничих потужностей у Хмельницькій області, тому керівництво компанії вирішило відкрити швейних цех у Нетішині. На сьогоднішній день у підрозділі офіційно працевлаштовані 48 швачок. У перспективі створення ще 60 робочих місць до Нового року. Заробітна пла­та швач­ки скла­дає від 4 ти­сяч гри­вень, дос­відче­ні можуть мати до 7 ти­сяч.  Працівникам швейного цеху надається повний соціальний пакет. Жінки працюють у три зміни. Такий графік не перевтомлює працівниць та дає можливість вирішувати власні питання у вільний час. Хо­ча ро­бо­та на су­час­но­му об­ладнан­ні не ви­ма­гає особ­ли­во­го про­фе­сі­она­ліз­му, знайти професійна швачку не легко. Проте адміністрація готова навчати та надавати працівникам усі необхідні інструкції по роботі.

Наразі нетішинський підрозділ рівненського льонокомбінату працює над першою партією жіночих брюк, лосін та суконь. Якщо ви хочете приєднатися до команди професіоналів, звертайтеся за телефоном 068 778 00 25.

Відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ
апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради