• Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради повідомляє про початок громадського обговорення

23 вер 2017

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради повідомляє про початок громадського обговорення питання щодо перейменування частини вулиці Набережна на відрізку від проспекту Незалежності до вулиці Будівельників у м.Нетішин на вулицю Троценка Олексія.

Олексій Іванович Троценко перший керівник Хмельницької АЕС, почесний громадянин міста Нетішина, він зробив значний особистий внесок у розвиток атомної енергетики, формування інфраструктури та головних об’єктів міста, людина високих моральних якостей.

Пропозиція внесена ВП «ХАЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» з метою увічнення пам’яті Троценка Олексія Івановича за його заслуги перед громадою.

Строк проведення громадського обговорення від 22 вересня 2017 року до 22 листопада 2017 року.

Пропозиції приймаються виконавчим комітетом Нетішинської міської ради з дня опублікування повідомлення про проведення громадського обговорення - 22 вересня 2017 року до 23 жовтня 2017 року включно у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені, по батькові особи, яка їх подає, на поштову адресу: м.Нетішин, вул.Шевченка, 1 та на електронну адресу miskrada@netishynrada.gov.ua.

За довідками звертатися в управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради, кабінет № 17 або за телефоном 3-42-36. Відповідальні особи: начальник Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради – Зіщук Інна Анатоліївна, завідувач відділу планування та забудови територій управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Мельничук Наталія Володимирівна».