• Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

15 квітня – останній день для внесення змін до списків виборців

11 кві 2019

Якщо ви громадянин України та перебуватимете 21 квітня 2019 року не за місцем реєстрації, ДЛЯ УЧАСТІ У ГОЛОСУВАННІ ВАМ НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ НАСТУПНЕ:

1. До 15 квітня включно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів.

2. Пред’явити документ, який підтверджує громадянство України.

3. Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування та документи, які підтверджують необхідність такої зміни ( наприклад, довідку з місця навчання або роботи; посвідчення про відрядження; проїзні документи; договір оренди житла; довідку внутрішнього переміщеної особи або будь-який інший документи).

4. Отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування та дізнатись номер дільниці, на якій ви зможете проголосувати.

Увага! Мешканцям тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, окремих районів Донецької або Луганської областей підтверджувальні документи не потрібні.

Прийом громадян проводиться щоденно з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00  (субота, неділя з 9.00 до 17.00 години без обіду) у приміщенні виконавчого комітету міської ради за адресою: вул.Шевченка, 1, каб.№3 (перший поверх). Телефон для довідок: 9-02-69.