Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

"Чую, бачу, відчуваю": сьогодні працівники Нетішинського ПМСД пройшли тренінг з надання домедичної допомоги

09 лют 2019

Як провести вихідний з користю? Це точно знають працівники КНП НМР «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нетішин». Сьогодні, 9 лютого, за ініціативи керівника медичного закладу Лариси Клочай, команда інструкторів на чолі з головою громадської організації «Рівне-ТАКМЕД» Тетяною Воронцовою провели навчання для працівників Центру з основ домедичної допомоги. Протягом дня медики мали можливість підвищити рівень знань щодо важливих аспектів комплектування аптечки першої допомоги, зупинки кровотечі, проведення серцево-легеневої реанімації. Вдосконалити підготовку щодо надання допомоги при невідкладних станах (опіки, обмороження, інфаркти, інсульти, судомні напади).
Тренери розповідали та практично показували на манекенах техніку дій з надання домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків (дорожньо-транспортних пригод, або отримання тілесних ушкоджень внаслідок інших подій). Тоді як, працівники Центру мали можливість самостійно реалізувати отримані навички, а саме: як правильно робити штучне дихання, непрямий масаж серця, користуватися джгутом для зупинки кровотечі аби не зашкодити особі, а також як правильно обробляти відкритті рани на різних ділянках тіла.
Керівник Центру ПМСД м. Нетішин Лариса Клочай, яка організувала корисний захід для своїх колег впевнена, що навчатися ніколи не пізно, а якщо є можливість, то обов’язково потрібно. Отримані знання медичний персонал зможе застосувати як при виконанні своїх службових обов’язків, так і в повсякденному житті.


Відділ з організаційних питань апарату
виконавчого комітету Нетішинської міської ради