Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме

09 кві 2019

Однією з форм працевлаштування громадян у Хмельницькій обласній службі зайнятості є проведення профорієнтаційних семінарів та тренінгів. На кожному з них Ви зможете знайти для себе відповіді на усі запитання щодо підходящої роботи, які професії користуються попитом на ринку праці, вибору майбутньої професії тощо. Одним із таких семінарів є «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».

Резюме – це дуже важливий документ, який забезпечує заочне знайомство роботодавця з претендентом на робоче місце. Саме завдяки резюме формується перше враження про людину.

Отже, перелічимо основні вимоги: 1) прізвище, ім’я, по батькові; 2) адреса (не забудьте згадати поштовий індекс); 3) телефон; 4) особиста характеристика (напишіть позитивно спрямовану професіональну характеристику, виділіть важливі універсальні якості, навички, знання, підкресліть тільки той досвід, який має безпосереднє значення для тієї роботи, яку Ви бажаєте отримати); 5) професійний досвід (почніть з останнього місця роботи та продовжуйте йти зверху вниз; зазначте Вашу посаду, назву підприємства, місце розташування підприємства та час трудової діяльності (тільки роки); 6) освіта та підготовка; 7) деталі особистого життя та особисті інтереси (запишіть ті види громадської діяльності, якими Ви займаєтесь (наприклад: командні спортивні ігри і таке інше)

Пам’ятайте! У Вас є єдиний шанс привернути увагу до себе за допомогою резюме в той момент, коли його читають в перший раз. Як правило, на перегляд резюме витрачається не більш 1-2 хвилин. Якщо увагу привернути не вдалося – виходить, резюме не спрацювало.

Згідно статистичних даних Хмельницького обласного центру зайнятості з початку року 5947 осіб опанували навички написання резюме через відвідування інформативних заходів, засідання клубів та молодіжної студії кар’єрного розвитку «Вектор.OCZ».

 Відділ інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості