Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Сухих рукавів вам, рятівники

17 вер 2019

Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод – це далеко не повний перелік завдань Служби порятунку. У нашому місті цю почесну місію несе 3-й Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, а це – 187 чоловік, 11 з яких – жінки. Вже не перший рік очолює загін Павло Гвоздяр. У своїй роботі рятівники використовують 33 одиниці основної та спеціальної техніки.
Для нас їхня робота – справжній героїзм, адже не кожному дано йти назустріч вогню, висоті та іншим небезпекам. А вони й не думають про те, що може бути страшно, адже на карту поставлені людські життя. З нагоди професійного свята, яке відзначається 17 вересня, вітали вогнеборців міський голова Олександр Супрунюк та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Оксана Брянська. Олександр Супрунюк вручив колективу подарунковий сертифікат на 20 тис. грн. А також нагородив Почесними грамотами та цінними подарунками виконавчого комітету міської ради співробітників 3-го Державного пожежно-рятувального загону: старшого пожежного-рятувальника 8 ДПРЧ по охороні м.Нетішин Микола Гайдука, пожежних-рятувальників 8 ДПРЧ по охороні м.Нетішин Олександра Гончарука, Вадима Дем'янчука, Володимира Климчука, Віталія Нікітюка. Руслана Рижика, водіїв 8 ДПРЧ по охороні м.Нетішин Юрія Ніколайчука, Олександра Шпака.
Слова привітань на адресу винуватців свята лунали від генерального директора ВП ХАЕС Миколи Панащенка і заступника генерального директора з економіки та фінансів Альвіни Шестак. Сухих рукавів та поменше тривожних викликів бажав колегам перший заступник начальника 3 ДПРЗ Ігор Руй. Також цього дня відбулася виставка пожежно-рятувальної техніки на вертолітному майданчику. Усі бажаючі мали можливість дізнатися більше про Службу порятунку, посидіти у пожежних автомобілях, приміряти одяг та спорядження нетішинських вогнеборців.


Відділ з організаційних питань апарату
виконавчого комітету Нетішинської міської ради