Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Коли кожна хвилина на вагу "золота"

05 чер 2019

Сьогодні, 5 червня, в обідній час до Служби порятунку «101» від мешканців дев’ятиповерхового житлового будинку на вул. Михайлова, 24 надійшло повідомлення про пожежу, що виникла у квартирі на п’ятому поверсі будинку. Негайно за викликом було направлено 3 відділення рятувальників восьмої державної пожежно-рятувальної частини. 9 вогнеборців оперативно виїхали на виклик, проте на шляху до місця пожежі на них чекали неприємні перешкоди – рух пожежних автомобілів був заблокований.  Учасники дорожнього руху не поступалися дорогою транспортним засобам з увімкненими спецсигналами. Почувши сигнал водії наче навмисно вишукувалися в ряд прямо перед спецавтомобілями рятувальників.

Прибувши на місце виклику вогнеборці розгорнули автодрабину до вікна квартири, аби дістатися до вікна квартири. Одночасно, через сходову клітину відділення рятувальників направилося до місця загорання. Через сильне задимлення надзвичайникам довелося застосовувати апарати захисту органів дихання та зору. Під час розвідки бійці виявили 61-річну жінку в квартирі та на маму з 5-річною дитиною на руках, які перебували на балконі. Постраждалих вивели на свіже повітря та передали медикам. Надзвичайники швидко впоралися із пожежею та запобігли подальшому розповсюдженню полум'я. Причина пожежі наразі встановлюється.

На місце події прибули перший заступник міського голови Іван Романюк, заступник міського голови Оксана Латишева, представники Служби у справах дітей виконкому та слідчо-оперативна група.  

Нагадуємо, що відповідно до ч.3 ст.122 кодексу України про адміністративні правопорушення за не надання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, поліції з увімкненими проблисковими маячками накладається штраф у розмірі від 510 до 680 грн. Окрім того, у правилах дорожнього руху передбачено, що у випадку наближення транспортного засобу із спец сигналами пішохід має утриматися від переходу проїжджої частини або звільнити її. А якщо такий перехід не почався, то утриматися, поки не проїде такий транспортний засіб. Закликаємо містян поважати спецтехніку із проблисковими маячками і за будь-яких обставин давати їй дорогу, адже кожна хвилина може бути на вагу «золота».

Відділ з організаційних питань апарату

виконавчого комітету Нетішинської міської ради