Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Фінансове управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради інформує

16 кві 2018

Відповідно до Закону України ”Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку” населення територій, на яких розміщуються ядерні установки, має право на соціально-економічну компенсацію ризику від їх діяльності, яка здійснюється із спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Платником цього збору є, зокрема, ВП ХАЕС ДП НАЕК „Енергоатом”.

У 2018 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження для міста Нетішина в державному бюджеті передбачено субвенцію у обсязі 3341,2 тис.грн.

Відповідно до наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планується спрямувати субвенцію на проведення капітального ремонту будівлі (санвузли) Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ №2 у сумі 953,7 тис.грн. капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту в дошкільному навчальному закладі № 4 – 2053,4 тис.грн., поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) у дошкільних навчальних закладах № 5 та № 6 – 334,1 тис.грн.

Станом на 01 квітня 2018 року кошти субвенції на рахунок бюджету міста не надходили.