Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Спостережна комісія: звіт заслухано, порушників на облік поставлено, план роботи затверджено

01 лют 2019

У четвер, 31 січня, відбулось чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті  міської ради. Головувала на ньому заступник міського голови, голова комісії  Ольга Бобіна. Окрім членів комісії, був присутній Сергій Главацький, заступник начальника Славутського МРЗ  з питань пробації ЦЗМУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства  юстиції України. Було заслухано звіт Ольги Бобіної про роботу спостережної  комісії у 2018 році.

За звітний період на облік було взято 31особу, які вчинили різного виду правопорушення і були засуджені до відбування покарання, а саме: 1-покарання у вигляді  позбавлення права керування транспортними засобами; 3 - покарання у вигляді громадських робіт;  27 – звільнення від відбування покарання з випробуванням.

Членами спостережної комісії постійно проводиться організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання,  та здійснюється громадський контроль за їх поведінкою протягом  невідбутої   частини покарання спільно з представниками МРЗ з питань пробації ЦЗМУ з питань виконання кримінальних покарань  та пробації  Міністерства юстиції.

 Щомісячно проводяться лекції для осіб, засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі та осіб, умовно-звільнених від відбування покарання. Головою спостережної  ради та її заступником  здійснюється особистий прийом громадян, які  перебувають на обліку спостережної комісії.

На засіданні комісії було розглянуто повідомлення зі Славутського МРЗ з питань пробації про здійснення громадського контролю за трьома  засудженими та проведення роботи протягом відбування покарання, з метою  виправлення їх ресоціації та взяття на облік: громадянина К., засудженого за ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжку у співмешканки 900 доларів США  без проникнення в житло) до покарання у вигляді 80 год. громадських робіт; громадянина Ф., засудженого за ч. 1 ст. 185 КК України ( крадіжки мобільного телефону без проникнення в житло)  до покарання у вигляді 160 годин громадських робіт. Працюватимуть чоловіки в КП НМР «Благоустрій» та Нетішинському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Також взято на облік   громадянку П., засуджену за ч.1 ст.383 КК України (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) до покарання у вигляді 1 року обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік.  Жінка викликала поліцію і запевняла, що в неї викрадено сумочку з особистими речами і наполягала, щоб ті її шукали. Було заведено кримінальне провадження. З’ясувалось, що жінка, перебуваючи в нетверезому стані,  згубила  сумочку, яка згодом знайшлась. Члени спостережної комісії затвердили також план роботи комісії на 2019 рік та визначились з датою проведення чергової лекції для осіб для осіб, засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі та осіб, умовно-звільнених від відбування покарання.

 

Відділ з організаційних питань апарату

виконавчого комітету Нетішинської міської ради