Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Спеціалізовані служби міста відпрацювали дії на випадок надзвичайної ситуації

03 сер 2018

1 серпня під головуванням заступника начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області з реагування на надзвичайні ситуації, полковника служби цивільного захисту Петра Сибіги відбулася перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту міста Нетішин щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації.
За легендою, стався вибух внаслідок розгерметизації ємкості з газом на автозаправочній станції “Окко” по вул Енергетиків. Постраждав 1 чоловік, та можливе розповсюдження на цистерни з бензином.
Після надходження інформації про подію до оперативно-координційної групи і одразу ж було повідомлено усіх керівників відомств про надзвичайну ситуацію та направлено до місця події підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій та служби взаємодії. На місці виклику бійці ДСНС приступили до рятування умовно постраждалого та гасили умовну пожежу. Подібні заходи допомагають визначити основні недоліки, недопрацювання спеціалізованих служб та рятувальників щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації.


За інформацією 3-го державного пожежно-рятувального загону