Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Молодь Нетішина активна, творча, спортивна

25 чер 2018

21 червня у великій залі Палацу культури зібралася молода еліта нашого міста – громадські активісти, лідери молодіжного руху, видатні спортсмени, юні науковці, переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. Урочиста церемонія нагородження Преміями «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя» та Подяками міського голови активної молоді, яка успішно реалізує державну молодіжну політику, організована відділом молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, вже багато років для багатьох молодих нетішинців є своєрідним трампліном до нових звершень. На урочистості завітали почесні гості: заступник міського голови Ольга Бобіна, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Любов Рябчук, депутат міської ради Олена Матросова, а також рідні та друзі лауреатів.
Захід розпочався з відеофільма під назвою «Молодьзмінює Нетішин», який підготували вихованці гуртка «Юні відеооператори» (керівника Катерина Костецька) клубу «Юний технік». У своєму вітальному слові заступник очільника міста Ольга Бобіна зазначила, що молодість – це найкращий період життя, який надає безмежний простір для нових звершень та висловила впевненість у тому, що саме молоді люди є генераторами тих ідей та ініціатив, які потім мають своє успішне продовження в різних сферах життєдіяльності Нетішина. Ольга Петрівна побажала усім присутнім завжди залишатись юними в душі, незважаючи на вік. Премією Нетішинського міського голови було нагороджено 9 активних, успішних та яскравих представників молоді у різних сферах суспільного життя» в 6-х номінаціях. Зокрема, у номінації «За внесок у розвиток молодіжного руху» нагороджена громадська організація «Успішна молодь Нетішина» і хірург КМЗ НМР «СМСЧ м. Нетішин» Андрій Садовець, «За наукові досягнення» – учні 10-го класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Володимир Вітковський і Роман Суханевич, «За творчі досягнення» вокальна студія «Камелія» КЗ «Палац культури міста Нетішина», викладач теоретичних дисциплін міської школи мистецтв Оксана Олійник та Зразкова хореографічна студія «Серпантин» КЗ «Палац культури міста Нетішина», «За спортивні досягнення» вихованець КДЮСШ ППО ХАЕС Ярослав Давидчук, у номінації «За особисту мужність» учасник бойових дій, член громадської організації «Нетішинське міське об’єднання воїнів АТО» Роман Маліновський.
За вагомий внесок у розвиток молодіжного руху в Нетішині Подяками міського голови відзначені президенти учнівських парламентів загальноосвітніх закладів міста Катерина Вітковська, Євгенія Панчук, Дарина Алексійчук, Ксенія Дідик, музичний керівник ДНЗ №6 «Райдуга» Наталія Гуменюк, керівник гуртка Студія сучасного танцю «Флеш» Олена Маркова, вчитель математики ЗОШ №1 Роман Погонець, практичний психолог ДНЗ №9 «Пролісок» Тетяна Галах, спортсменка СК «Гірський клуб «Вершина» Вікторія Нікітіна. Депутат міської ради Олена Матросова з нагоди свята відзначила Грамотами та подарунками усіх учасників благодійної акції «Серце до серця», яка нещодавно проходила у нашому місті. Святкову атмосферу заходу підтримували талановиті солісти та творчі молодіжні колективи Нетішина.


Відділ з організаційних питань апарату
виконавчого комітету Нетішинської міської ради