Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Безліч вражень, радісні очі дітей та обіцянки приїхати знову: до Нетішина завітали гості з Луганщини

18 січ 2018

У грудні 2017 року в рамках проекту «Схід-Захід разом. Діти» учні Лиманської середньої школи Старобільського району (Луганщина) за допомогою Скайп-зв’язку мали змогу поспілкуватись зі своїми однолітками – вихованцями нетішинського БДТ. А під час новорічно-різдвяних свят 18 старшокласників разом зі своїми наставниками завітали до нашого міста.

З 14 по 17 січня Будинок дитячої творчості спільно з виконавчим комітетом Нетішинської міської ради, ВП «Хмельницька АЕС», управлінням освіти виконкому, КП НМР «Агенція місцевого розвитку», управлінням культури виконкому, КП НМР «Благоустрій», партнерами та спонсорами проекту організували насичену розважальну програму для юних гостей з Луганщини. Діти побували на традиційному різдвяному фестивалі «Нетішинська коляда» та спробували себе у ролі учасників, познайомилися з педагогами та учнями загальноосвітніх шкіл нашого міста, відвідали міську раду – посиділи у кріслах депутатів, поспілкувалися з міським головою Олександром Супрунюком, секретарем міської ради Оленою Хоменко та заступником очільника міста Ольгою Бобіною. У рамках візиту вчитель з Луганщини Віктор Гришанов разом з колегами подякували за теплий прийом і вручили подарунки міському голові та пам’ятну медаль «За благодійну діяльність» директору Будинку дитячої творчості Оксані Борковській.

Безліч приємних вражень та гарних емоцій як дітям, так і дорослим принесла екскурсія до інформаційного центру ХАЕС, навчально-тренувального центру, пожежної частини та безпосередньо на атомну електростанцію. Діти з радістю відвідали ЗОШ I-III ступенів №2. Зокрема, для них провели майстер-класи по виготовленню ниткового янголятка та щодо спілкування польською мовою, побували луганчани у шкільному зразковому краєзнавчому музеї, у шкільній бібліотеці, де їм презентували збірки творів місцевих авторів, познайомились з діяльністю дитячої організації учнів початкових класів «Країна Сонячних Зайчиків», учнівського самоврядування та багато іншого.

Гості із цікавістю ознайомилися з історією Нетішина у міському краєзнавчому музеї, побували в острозькому замку, в найстарішій українській науково-освітній установі – НУ «Острозька академія», у Свято-Троїцькому Межирицькому монастирі. Гарний настрій та драйв луганчанам подарували відвідини кінотеатру «Зефір» та роллердрому «Ride». Вразила гостей екскурсія до Будинку дитячої творчості та майстер-клас від Зразкового ансамблю бального танцю «Шарм». 

Час промайнув дуже швидко. Залунали позивні прощання. В останній день перебування луганчан в Палаці культури відбувся святковий концерт з дискотекою, головними дійовими особами якого стали самі діти. На прощання директор Будинку дитячої творчості Оксана Борковська висловила щирі слова вдячності гостям, та подарувала їм символічні подарунки на знак подальшої співпраці. Найприємніше було бачити усміхнені обличчя та радісні очі дітей, обійми і обіцянки приїхати знову. 

Відділ з організаційних питань апарату
виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Ключові слова: Діти