Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Вітальне слово

Шановні нетішинці!
Дорогі гості нашого міста!

Сердечно вітаю вас на сайті Нетішинської міської ради!

Нетішин – місто обласного значення, місто енергетиків, промисловий лідер Хмельниччини, місто-красень. За правічними соснами, у небесно-водній Горині та безкраїх водоймах купаються Хмельницька АЕС, багатоповерхові будинки, приватні садиби. Новітнє котеджове містечко, що виростає прямо на наших очах, поклало початок появі нових мікрорайонів міста.

Ми разом виплекали своє рідне і вічно юне місто, славимо його щоденною працею, пам’ятаємо про свою подальшу відповідальність за його долю.

Ми звикли бачити Нетішин серед міст-лідерів Хмельниччини. Завдання міської влади зберегти здобутки, повернути втрачені позиції там, де цього не вдалося оминути, та досягти ефективного максимуму у своїх подальших діях.

Як міський голова, хочу запевнити вас, що всі свої якості людини і керівника, господарські здібності направлятиму виключно на служіння Нетішину і його територіальній громаді, навіть у найскладніших обставинах поступатиму лише по честі та совісті. Цього ж хочу побажати усім – підлеглим, кожному представнику депутатського корпусу та громади міста. Будьмо відповідальними, мудрими та покладаймось на здоровий глузд.

Наші сподівання також на тісну співпрацю з народними депутатами України, депутатами обласної ради, центральними органами виконавчої влади та її територіальними підрозділами.

Бажаю нашим серцям наповнюватися добром та любов’ю, а рідному Нетішину і всій Україні – щедрої благословенної долі.

З повагою
Нетішинський міський голова
 Олександр Супрунюк