Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про запровадження на сайті Нетішинської міської ради публічного списку осіб, що отримали земельні ділянки

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

18.08.2016                                              Нетішин                                      № 20-Р

 

 

Про запровадження на сайті Нетішинської міської ради публічного списку осіб, що отримали земельні ділянки

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення п’ятнадцятої сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 22.07.2016 року № 15/667 «Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища «Про розгляд електронної петиції щодо запровадження на сайті Нетішинської міської ради (або на сайті «Розумне місто») публічного списку осіб, що отримали земельні ділянки від держави згідно з рішеннями Нетішинської міської ради»:

1. Запровадити на сайті Нетішинської міської ради розміщення публічного списку осіб, що отримали земельні ділянки, згідно з рішеннями Нетішинської міської ради, а також інформацію про зміну цільового призначення, про оренду та продаж земельних ділянок тощо від 01 липня 2016 року.

2. Відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища забезпечити підготовку списку осіб, що отримали земельні ділянки, згідно з рішеннями Нетішинської міської ради, а також інформацію про зміну цільового призначення, про оренду та продаж земельних ділянок.

3. Призначити відповідальним за розміщення та захист необхідної та актуальної інформації на офіційному сайті Нетішинської міської ради (www.netishynrada.gov.ua), забезпечення контролю за станом її захисту оператора комп’ютерного набору загального відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Шуля В.В.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Скибу П.П.

 

 

 

 

Міський голова                                                                             О.О.Супрунюк