Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про скликання сімнадцятої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

19.09.2016                                                       Нетішин                                                   № 21-Р

 

 

 

Про скликання сімнадцятої
сесії  Нетішинської міської
ради  VІІ скликання

 

               
                Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

           

            1.Скликати сімнадцяту сесію Нетішинської міської  ради VІІ скликання від 21 вересня 2016 року.

            2.Провести пленарне засідання сімнадцятої сесії Нетішинської міської ради  VІІ скликання 30 вересня 2016 року о 10.00 годині у приміщенні  сесійної зали адміністративного будинку виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

3.Затвердити графік проведення засідань постійних комісій Нетішинської міської  ради VІІ скликання згідно з додатком 1.

            4.Відділу з питань сприяння діяльності депутатів міської ради довести до відома депутатів міської ради орієнтовний перелік питань для розгляду на сімнадцятій сесії Нетішинської міської ради згідно з додатком 2.

            5.На пленарне засідання сімнадцятої сесії Нетішинської міської ради запросити народного депутата України Шиньковича А.В., депутатів Хмельницької обласної ради Гладуняка І.В. та Коваль Н.М., начальників управлінь та відділів апарату Нетішинської міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів, керівників силових структур міста, керівників установ, підприємств та організацій міста.

            6.Оприлюднити це розпорядження шляхом розміщення на офіційному сайті Нетішинської міської ради та шляхом опублікування у газеті громади міста «Нетішинський вісник».

            7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

 

Міський голова                                                                             О.О.Супрунюк

 

 

 

 

                                                                                                                            

                                                                                                                                             Додаток 1

                                                                                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                             розпорядженням

міського голови

19.09.2016 № 21-Р

 

 

Г Р А Ф І К

засідань постійних комісій

Нетішинської міської ради VІІ скликання

 

_21 вересня 2016 року (середа)

13 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища           (Онофрійчук Л.П. ) (виїзне засідання)

 

_22 вересня 2016 року (четвер)

15 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики (Самохіна М.О)

 

_23 вересня 2016 року (п’ятниця)

10 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища           (Онофрійчук Л.П.)

 

27 вересня 2016 року (вівторок)

15 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту  (Матросова О.В.)

 

_28 вересня 2016 року (середа)

10 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку (Калабський С.В.)

14 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва (Кузів Р.М.)

 

29 вересня 2016 року (четвер)

14 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики (Самохіна М.О)

 

16 год. 00 хв.           Колегія Нетішинської міської ради

 

30 вересня 2016 року (п’ятниця)

10 год. 00 хв.           Сімнадцята сесія Нетішинської міської ради VІІ скликання

                                                                                                         

 

 

Додаток 2

                                                                                                                                             до розпорядження

міського голови

19.09.2016 № 21-Р

 

 

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК

питань для розгляду на сімнадцятій сесії

Нетішинської міської ради VІІ скликання

 

1.Про депутатські запити.

            2.Про звернення Нетішинської міської ради VІІ скликання до Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я України, Хмельницької обласної ради щодо вжиття заходів із запобігання руйнування системи надання медичної допомоги на території аварійно-небезпечного об’єкта – ВП «Хмельницька атомна електростанція»      ДП НАЕК «Енергоатом».

3.Про звернення Нетішинської міської ради VІІ скликання до Кабінету Міністрів України щодо повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення за опалювальний період 2015-2016 років.

4.Про звернення Нетішинської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо окремих питань безоплатної передачі земельних ділянок співвласникам багатоквартирних будинків.

5.Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва «Про розгляд електронної петиції щодо будівництва сучасного майданчика для собак».

6.Про встановлення мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в місті.

7.Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 29 червня 2016 року № 14/555 «Про внесення змін до рішення сімдесят п’ятої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 07 липня 2015 року № 75/1852 «Про місцеві податки і збори».

8.Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 серпня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в м.Нетішин.

9.Про внесення змін до рішення тринадцятої (позачергової) сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 10 червня 2016 року № 13/550 «Про передачу управлінню капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради функції замовника будівництва об’єктів комунальної власності».

10.Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 червня 2016 року № 14/562 «Про передачу управлінню капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради функції замовника будівництва об’єктів комунальної власності».

11.Про передачу управлінню капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради функції замовника будівництва об’єктів комунальної власності.

12.Про внесення змін до рішення четвертої сесії Нетішинської міської ради   VII скликання від 23 грудня 2015  року № 4/71 «Про міську програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення на 2016-2019 роки».

13.Про внесення змін до рішення сорок третьої сесії Нетішинської міської ради VI скликання від 26.06.2013 № 43/968 «Про програму зайнятості населення міста Нетішин на період до 2017 року».

14.Про внесення змін до рішення третьої сесії Нетішинської міської ради              VІІ скликання від 10 грудня 2015 року № 3/30 «Про міську програму мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки».

15.Про внесення змін до рішення третьої сесії Нетішинської міської ради              VІІ скликання від 10 грудня 2015 року № 3/31 «Про міську програму розвитку земельних відносин на 2016-2020 роки».

16.Про внесення змін до рішення шостої сесії Нетішинської міської ради             VII скликання від 29 січня 2016 року № 6/126 «Про цільову програму створення, поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків у м.Нетішин Хмельницької області на 2016-2020 роки».

17.Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 11 листопада 2011 року № 16/325 «Про Програму благоустрою міста Нетішин на 2012-2016 роки».

18.Про внесення змін до рішення шостої сесії Нетішинської міської ради           VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/127 «Про програму розвитку житлово-комунального господарства м.Нетішин на 2016-2018 роки».

19.Про внесення змін до рішення шостої сесії Нетішинської міської ради          VIІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/135 «Про програму розвитку КП НМР «Агенція місцевого розвитку» на 2016 рік».

20.Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Нетішин.

21.Про внесення змін до бюджету міста на 2016 рік.

            22.Про надання дозволу КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку № 15, що на просп.Незалежності.

23.Про надання дозволу КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку № 19, що на просп.Незалежності.

            24.Про надання дозволу КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку № 21а, що на просп.Незалежності.

25.Про надання дозволу КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку № 5, що на вул.Варшавська.

26.Про надання дозволу КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку № 7, що на вул.Варшавська.

27.Про надання дозволу КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку № 15, що на вул.Варшавська.

28.Про надання дозволу КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку № 11, що на вул.Набережна.

29.Про надання дозволу КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку № 15, що на вул.Набережна.

30.Про затвердження проекту договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Нетішина, будівлі пологового відділення.

31.Про надання згоди на укладення договору відповідального зберігання з правом користування майна комунальної власності територіальної громади міста Нетішина, що перебуває на балансі КП НМР «Благоустрій».

32.Про укладення договору позички транспортного засобу, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста Нетішина та перебуває на балансі виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

33.Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Нетішин об’єктів благоустрою міста Нетішин Хмельницької області.

34.Про передачу з балансу Фонду комунального майна міста Нетішина на баланс КП НМР «Благоустрій» на праві господарського відання об’єктів благоустрою, що розміщені в м.Нетішин Хмельницької області.

35.Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Нетішин захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони).

36.Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Нетішин нежитлових вбудованих приміщень у багатоквартирних житлових будинках.

            37.Про визнання таким, що втратило чинність, рішення шістнадцятої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 26 червня 2014 року № 61/1385 «Про порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою на території міста Нетішина, або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів».

            38.Про Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури м.Нетішин.

            39.Про затвердження нової редакції Статуту Нетішинського комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 «Казка».

40.Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 3 «Дзвіночок».

41.Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Вогник».

42.Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Теремок».

43.Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 6 «Райдуга».

44.Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 «Оленка».

45.Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) «Золотий ключик».

46.Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 «Пролісок».

47.Про Положення про Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

48.Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 25 листопада 2015 року № 2/8 «Про виконавчий комітет Нетішинської міської ради».

49.Земельні питання.

50.Різне.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                 О.В.Хоменко