Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про скликання одинадцятої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

17.05.2016                               Нетішин                                        № 14-Р

 

 

 

Про скликання одинадцятої
сесії  Нетішинської міської
ради  VІІ скликання

 

               
                Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

           

            1.Скликати одинадцяту сесію Нетішинської міської  ради VІІ скликання від 19 травня 2016 року.

            2.Провести пленарне засідання одинадцятої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання 27 травня 2016 року о 10.00 годині у приміщенні  сесійної зали адміністративного будинку виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

3.Затвердити графік проведення засідань постійних комісій Нетішинської міської  ради VІІ скликання згідно з додатком 1.

            4.Відділу з питань сприяння діяльності депутатів міської ради довести до відома депутатів міської ради орієнтовний перелік питань для розгляду на одинадцятій сесії Нетішинської міської ради згідно з додатком 2.

            5.На пленарне засідання одинадцятої сесії Нетішинської міської ради запросити народного депутата України Шиньковича А.В., депутатів Хмельницької обласної ради Гладуняка І.В. та Коваль Н.М., начальників управлінь та відділів апарату Нетішинської міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів, керівників силових структур міста, керівників установ, підприємств та організацій міста.

            6.Оприлюднити це розпорядження шляхом розміщення на офіційному сайті Нетішинської міської ради та шляхом опублікування у газеті громади міста «Нетішинський вісник».

            7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

 

Міський голова                                                                             О.О.Супрунюк

 

 

 

 

Додаток 1

                                                                                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                             розпорядженням

міського голови

17.05.2016 № 14-Р

 

 

ГР А Ф І К

засідань постійних комісій

Нетішинської міської ради VІІ скликання

 

19 травня 2016 року (четвер)

13 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища           (Онофрійчук Л.П. ) (виїзне засідання)

 

_23 травня   2016 року (понеділок)

10 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища           (Онофрійчук Л.П. )

15 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики (Самохіна М.О)

 

_24 травня 2016 року (вівторок)

15 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту  (Матросова О.В.)

 

25 травня 2016 року (середа)

10 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку (Калабський С.В.)

14 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва (Кузів Р.М.)

 

26 травня 2016 року (четвер)

14 год. 00 хв.           Постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики (Самохіна М.О)

 

16 год. 00 хв.           Колегія Нетішинської міської ради

 

27 травня 2016 року (п’ятниця)

10 год. 00 хв.           Одинадцята сесія Нетішинської міської ради VІІ скликання

                                                                                                         

 

 

Додаток 2

                                                                                                                                             до розпорядження

міського голови

17.05.2016 № 14-Р

 

 

 

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК

питань для розгляду на одинадцятій сесії

Нетішинської міської ради VІІ скликання

 

1.Про депутатські запити.

2.Про звернення депутатів Нетішинської міської ради VІІ скликання до голови Верховної Ради України Парубія А. В.  про  оподаткування пенсій.

3.Про звернення депутатів Нетішинської міської ради VІІ скликання до голови Верховної Ради України Парубія А. В. про соціальний захист  пенсіонерів та інвалідів.

4.Про звернення депутатів Нетішинської міської ради VІІ скликання до голови Верховної Ради України Парубія А. В. про необхідність підвищення розмірів соціальних стандартів та гарантій.

5.Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва «Про розгляд електронної петиції щодо прибрання автотранспорту з центральної зупинки біля Універмагу та відновлення справжньої автобусної зупинки, щоб пасажири мали можливість виходити на тротуар».

6.Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Нетішинської міської ради VI скликання від 11 листопада 2011 року № 16/329 «Про міську комплексну програму «Турбота» на 2012-2016 роки».

7.Про внесення змін до рішення шістдесят сьомої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 23 грудня 2014 року № 67/1582 «Про програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у м.Нетішин на 2015 -2017 роки».

8.Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 11 листопада 2011 року № 16/325 «Про Програму благоустрою міста Нетішин на 2012-2016 роки».

9.Про зупинення дії рішення шістдесят восьмої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 27 січня 2015 року № 68/1625 «Про Методику розрахунку орендної плати за комунальне майно територіальної громади міста Нетішина та пропорції її розподілу».

10.Звіт про виконання бюджету міста за І квартал 2016 року.

11.Про внесення змін до бюджету міста на 2016 рік.

12.Про внесення змін до Правил благоустрою на території міста Нетішин.

13.Про погодження наказу про облікову політику КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання».

14.Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Нетішин ділянки дороги, що знаходиться при в’їзді до будівлі КП НМР «Торговий центр» та вул.Будівельників в місті Нетішин, Хмельницької області.

15.Про передачу з балансу Фонду комунального майна міста Нетішина на баланс КП НМР «Благоустрій» на праві господарського відання ділянки дороги, що знаходиться при в’їзді до будівлі КП НМР «Торговий центр» та вул.Будівельників в місті Нетішин, Хмельницької області.

16.Про передачу житлового будинку № 7, що на вул.Варшавська, на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Варшавська 7».

17.Про внесення змін до рішення сьомої сесії Нетішинської міської ради         VII скликання від 26 грудня 2016 року № 7/217 «Про затвердження додаткових штатних одиниць у закладах освіти міста та структурних підрозділах відділу освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради».

18.Про положення про управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

19.Земельні питання.

20.Різне.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                 О.В.Хоменко