Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про результати комплексної перевірки військово-облікового бюро виконавчого комітету міської ради

29.01.2016                                                   Нетішин                                          № 15/2016-р

 

Про результати комплексної перевірки військово-облікового бюро виконавчого комітету міської ради

 

 

25 січня 2016 року комісією Славутського ОМВК проведена комплексна перевірка військово-облікового бюро виконавчого комітету Нетішинської міської ради з питань організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників міста Нетішин.

За результатами перевірки встановлено, що військовий облік військовозобов’язаних і призовників у військово-обліковому бюро виконавчого комітету міської ради ведеться відповідно до Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 09 червня 1994 року № 377, та Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженої наказом Міністра оборони України від 15 грудня 2010 року № 660.

Разом з тим, у ході перевірки виявлено ряд недоліків у ведені військового обліку військовозобов’язаних і призовників, які суттєво не впливають на якість результатів роботи військово-облікового бюро виконавчого комітету Нетішинської міської ради  і можуть бути усунуті у короткі терміни.

Основним недоліком у роботі військово-облікового бюро виконавчого комітету Нетішинської міської ради є неналежне виконання завдань під час проведення шести черг часткової мобілізації, особливо з виконання Указу Президента України від                    14 січня 2015 року № 15/2015 "Про часткову мобілізацію".

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Завідувачу військово-облікового бюро виконавчого комітету Нетішинської міської ради Музиченко Л.К.:

1.1. до 25 лютого 2016 року вжити заходів щодо усунення виявлених комісією Славутського ОМВК недоліків, про що поінформувати міського голову та Славутський ОМВК;

1.2. план усунення недоліків, виявлених під час перевірки, затвердити у міського голови від 29 січня 2016 року.;

1.3. до 01 лютого 2016 року надати міському голові пояснення щодо виявлених під час перевірки порушень;

2. Начальнику відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету міської ради Обуху М.Д. надати практичну допомогу військово-обліковому бюро виконавчого комітету Нетішинської міської ради у налагоджені роботи з питань оповіщення військовозобов’язаних, приведення документації дільниці оповіщення та відправки ресурсів на пункт попереднього збору Славутського ОМВК.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Скибу П.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                    О.О.Супрунюк