Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про підвезення дітей від позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Військово-спортивний наметовий табір "Форпост"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

08.07.2016                                                   Нетішин                                          № 130/2016-р

 

 

Про підвезення дітей від позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Військово-спортивний наметовий табір "Форпост"

 

 

 

Відповідно до пунктів 19, 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", листа начальника  позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Військово-спортивний наметовий табір "Форпост" від 05 липня                  2016 року № 4/16 та з метою організованого підвезення дітей від дитячого закладу:

 

1. КП НМР "Благоустрій" (Романюк І.В.) забезпечити  09 липня 2016 року о 10.30 год. підвезення дітей від позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Військово-спортивний наметовий табір "Форпост" до м.Нетішин.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Бобіну О.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк