Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про проведення місячника Червоного Хреста у місті

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

08.04.2016                                                   Нетішин                                          № 71/2016-р

 

Про проведення місячника Червоного Хреста у місті

 

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 березня 2016 року № 153/2016-р "Про проведення місячника Червоного Хреста в області", постанови Президії Правління Товариства Червоного Хреста України від 17 лютого 2016 року про оголошення проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста з 01 по 30 квітня 2016 року, з метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально-незахищених верств населення, внутрішньо переміщених осіб, формування громадської думки на користь милосердя:

 

1. Затвердити заходи щодо проведення місячника Червоного Хреста у місті  згідно з додатком.

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради, відповідно до компетенції, забезпечити виконання затверджених заходів.

3. Визначити координатором роботи з проведення місячника Червоного Хреста у місті голову Нетішинської міської громадської організації Товариства Червоного Хреста України Оноприюк Л.М.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 07 квітня 2015 року № 39-р "Про проведення місячника Червоного Хреста у місті".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Бобіну О.П.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк

 

 

 

Додаток

до розпорядження міського голови

08.04.2016 № 71/2016-р

 

ЗАХОДИ

щодо проведення місячника Червоного Хреста у місті

 

1. Надати практичну допомогу міській громадській організації Товариства Червоного Хреста України у наданні гуманітарної та матеріальної допомоги найбільш вразливим верствам населення міста.

Виконавчий комітет міської ради, управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ДЗ "СМСЧ № 4 МОЗ України", підприємства міста

квітень  2016 року

 

2. У загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста, молодіжних колективах активізувати роботу з пропаганди здорового способу життя, профілактики інфекційних хвороб, виховання у молоді добра, співчуття до чужого болю, залучення молоді до благодійних справ.

Управління культури, відділи освіти, молоді та спорту, служба у справах дітей виконавчого комітету міської ради, міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Нетішинська міська громадська організація Товариства Червоного Хреста України

квітень 2016 року

 

3. Надати матеріальну допомогу найбільш соціально незахищеним верствам населення, самотнім непрацездатним громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, інвалідам, багатодітним та неповним сім’ям, дітям-сиротам, хворим на туберкульоз та ВІЛ/СНІД. Провести благодійні акції в інтернатах, Кривинському будинку престарілих, реабілітаційному центрі ранньої соціальної реабілітації для дітей-інвалідів.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, міська громадська організація Товариства Червоного Хреста України, ДЗ "СМСЧ № 4 МОЗ України"

квітень  2016 року

 

4. Здійснювати інформування та профілактичні заходи серед населення міста з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, забезпечити висвітлення у місцевих засобах масової інформації хід проведення місячника Червоного Хреста у місті.

ДЗ "СМСЧ № 4 МОЗ України", міська громадська організація Товариства Червоного Хреста України, відділ з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

квітень 2016 року

 

Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                                                                                          В.Я.Пашинська