Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про притягнення Черняховського А.В. до дисциплінарної відповідальності

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

22.02.2016                                                   Нетішин                                          № 56/2016-рк

 

Про притягнення Черняховського А.В. до дисциплінарної відповідальності

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 147, 148 та 149 Кодексу законів про працю, доповідної записки першого заступника міського голови з питань виконавчих органів Нетішинської міської ради Скиби П.П. від 12 лютого 2016 року щодо результатів перевірки повноти та якості відпрацювання плануючих документів з питань реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру м.Нетішин, які розробляються управлінням цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради, враховуючи пояснюючу записку управління  з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради Черняховського А.В. від 17 лютого 2016 року:

 

1. Оголосити начальнику управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради Черняховському Андрію Володимировичу догану за неналежне виконання посадових обов’язків, передбачених положенням про управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради та посадовою інструкцією, зокрема: документів з питань реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру м.Нетішин.

 

2. Начальнику загального відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Процик Т.В. ознайомити начальника управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради Черняховського Андрія Володимировича з розпорядженням під розписку.

 

 

 

Міський голова                                                                                                      О.О.Супрунюк

 

З розпорядженням ознайомлений:

 

Черняховський А.В.                                                                       "____"___________2016 року