Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про припинення дії безстрокового трудового договору, укладеного з Погорєловою Р.Б.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

07.11.2016                                       Нетішин                                № 370/2016-рк

 

Про припинення дії безстрокового трудового договору, укладеного з Погорєловою Р.Б.

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21-215 Закону України "Про культуру", пункту 2 розділу ІІ Прикінцевих положень Закону України від 28 січня                   2016 року № 955-ІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури", пункту 9 частини 1 статті 36 Кодексу законів про працю України, рішення сімнадцятої сесії Нетішинської міської ради VIІ скликання від                        30 вересня 2016 року № 17/802 "Про Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури                    м. Нетішин" та у зв’язку з переходом на контрактні умови роботи у сфері культури:

 

1. Припинити від 07 листопада 2016 року дію безстрокового трудового договору, укладеного з директором комунального закладу «Нетішинський міський Будинок культури» Погорєловою Русланою Богданівною відповідно до пункту 9 частини 1 статті 36 Кодексу законів про працю України з підстав, передбаченими іншими законами.

 

2. Начальнику управління культури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Михасику І.М.:

2.1. вжити заходи щодо оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу "Нетішинський міський Будинок культури" упродовж семи днів з дня припинення повноважень директора комунального закладу "Нетішинський міський Будинок культури" Погорєлової Р.Б.;

2.2. забезпечити організацію, проведення та визначення переможця конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Нетішинський міський Будинок культури»;

2

 

2.3. запропонувати Погорєловій Р.Б. подати документи на конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Нетішинський міський Будинок культури".

 

3. Призначити Погорєлову Руслану Богданівну тимчасово виконувачем обов’язки директора комунального закладу "Нетішинський міський Будинок культури" від 08 листопада 2016 року до дня визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Нетішинський міський Будинок культури".

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетішинської міської ради Бобіну О.П.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              О.О.Супрунюк