Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про прийняття Трофіменко Л.Д. на роботу

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

29.06.2016                                       Нетішин                                                     241/2016-рк

 

 

Про прийняття Трофіменко Л.Д.

на роботу

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2 статті 23, статей 54 та 108 Кодексу Законів України про працю, підпункту "д" пункту 2 наказу Міністерства праці України від               02 жовтня 1996 року № 77 "Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, та органів прокуратури, судів та інших органів", зі змінами та доповненнями, розпорядження міського голови від 22 червня 2016 року № 94/2016-рв "Про надання Панасюк Н.Л. щорічної основної відпустки":

 

1. Прийняти Трофіменко Любов Дмитрівну на роботу сторожем виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 01 липня 2016 року до 24 липня 2016 року включно, за цивільно-правовою угодою.

Підстава:       - заява Трофіменко Л.Д. від 22 червня 2016 року.

 

2. Відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради здійснити Трофіменко Любові Дмитрівні оплату за період роботи, згідно із затвердженим графіком роботи сторожів виконавчого комітету Нетішинської міської ради на липень 2016 року, відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради та доплату за роботу у нічний час у розмірі                    25 відсотків до посадового окладу за кожну годину роботи від 22:00 години до                  06:00 години пропорційно відпрацьованому часу.

 

            3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Н.І.Захожу.

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк