Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про прийняття Трофіменко Л.Д.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

03.10.2016                                                   Нетішин                                         328/2016-рк

 

Про прийняття Трофіменко Л.Д.

на роботу

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2 статті 23, статей 54 та 108 Кодексу Законів України про працю, підпункту "д" пункту 2 наказу Міністерства праці України від               02 жовтня 1996 року № 77 "Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, та органів прокуратури, судів та інших органів", зі змінами та доповненнями, розпорядження міського голови від 23 вересня 2016 року                №318/2016-рк "Про здійснення повноважень Нетішинського міського голови", у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю сторожа виконавчого комітету Нетішинської міської ради Бабійчук Любові Федорівни:

 

1. Прийняти Трофіменко Любов Дмитрівну на роботу сторожем виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 03 жовтня 2016 року, за цивільно-правовою угодою, на період відсутності основного працівника до дня його фактичного виходу на роботу.

Підстава:       - заява Трофіменко Л.Д. від 03 жовтня 2016 року.

 

2. Відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради здійснити Трофіменко Любові Дмитрівні оплату за період роботи, згідно коригуючого графіку роботи сторожів виконавчого комітету Нетішинської міської ради на жовтень 2016 року, відповідно до цивільно-правової угоди.

 

            3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Н.І.Захожу.

 

Перший заступник

міського голови                                                                                                            П.П.Скиба