Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Тонкої Г.С.

04.04.2016                                                   Нетішин                                  № 127/2016-рк

 

 

Про призначення

Тонкої Г.С.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 14 та 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», протокольного рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу у відділи та управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 30 березня 2016 року № 7:

 

1. Призначити Тонку Ганну Сергіївну на посаду спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради на час перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами від 04 квітня 2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради, як переможця конкурсу.

Підстава:       - заява Тонкої Г.С. від 04 квітня 2016 року.

 

2. Присвоїти Тонкій Г.С. 13 (тринадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах шостої категорії посад.

 

3. Стаж служби в органах місцевого самоврядування Тонкої Г.С., за записами в трудовій книжці станом на 04 квітня 2016 року, відсутній.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк